DRABUŽIŲ NUOMA 

Kiekviena moteris savo emocijas išreiškia aprangos pagalba. Štai kodėl mes mėgstame dažnai keisti savo drabužius. O be to juk kiekviena iš mūsų susiduria ir su pagrindiniu iššūkiu – neatsilikti nuo vyraujančių mados tendencijų. Kaskart pirkti madingus drabužius yra ne tik brangu, bet ir nelabai praktiška. Juk rasti vietos spintoje gausybei drabužių nėra taip paprasta. Tiek vestuvinių suknelių salonai, tiek ir proginių suknelių salonai siūlo nuomotis ir pirkti tik vestuvines ar progines sukneles. Unicum Boutique, priešingai nei dauguma vestuvinių ir proginių suknelių salonų, gali Jums pasiūlyti išsinuomoti ne tik proginius, bet ir kasdienai skirtus drabužius. Apsilankykite Jus dominančioje drabužių nuomos kategorijoje, išsirinkite Jums patinkančią aprangą, skambinkite ir rezervuokite laiką atvykimui pasimatuoti. Unicum Boutique profesionalų komanda patars ir padės Jums išsirinkti labiausiai Jums tinkančius drabužius.

Yra 331 prekės(-ių).

Subkategorijos

SUKNELĖS

Vestuvinių suknelių nuoma kategorijoje rasite įvairiausių siluetų vestuvines sukneles, nuo klasikinio stiliaus iki moderniausių tendencijų. Proginių suknelių nuoma kategorijoje gausus proginių, vakarinių, pamergių suknelių pasirinkimas nustebins net pačią išrankiausią merginą! Ieškote suknelės neformaliems renginiams, apsilankykite kasdieninių suknelių nuoma kategorijoje, kurioje rasite kasdienines sukneles ir galėsite jas išsinuomoti neformalioms šventėms bei renginiams. Turime įvairių dydžių sukneles, taip pat ir didelių dydžių vestuvines, progines sukneles. Ne visos suknelės yra patalpintos internete, todėl rekomenduojame apsilankyti Unicum Boutique ir išsirinkti savo išsvajotą vestuvinę suknelę.

BOLERO / ŠVARKELIAI

Bolero ir švarkelių nuoma kategorijoje rasite įvairiaspalvius bolero ir švarkelius, kuriuos galėsite išsinuomoti esant vėsesniems orams arba norint suteikti dėvimai aprangai daugiau šarmingumo. Ne visada būtina ieškoti prabangių aksesuarų siekiant paryškinti puošnias progines sukneles. Užtenka pečius pridengti bolero švarkeliu ir dėmesio antplūdis garantuotas.

Išskirtinė vestuvinė suknelė

Žavinga subtili vestuvinė suknelė

Tiulio ir pranabgių nėrinių derinio vestuvinė suknelė

Žavinga subtili vestuvinė suknelė

Tiulio ir prabangių nėrinių derinio proginė suknelė

Elegantiška trumpa proginė suknelė

Rodoma 325 - 331 iš 331 dalykų