SUKNELĖS 

Vestuvinių suknelių pardavimas kategorijoje rasite įvairaus dizaino vestuvines sukneles, nuo klasikinio stiliaus iki moderniausių tendencijų. Proginių suknelių pardavimas kategorijoje galite įsigyti progines, vakarines, pamergių sukneles už itin priimtiną kainą. Jeigu Jums reikalinga suknelė neformaliems renginiams, apsilankykite kasdieninių suknelių pardavimas kategorijoje ir įsigykite kasdienines sukneles internetu neformalioms šventėms bei renginiams.

Yra 121 prekės(-ių).

Subkategorijos

PROGINĖS SUKNELĖS

Esate pakviesta dalyvauti vestuvėse ar kitame renginyje? Vienas svarbiausių klausimų, su kuriuo susiduriate, yra ką apsirengti. Net jeigu kvietime į renginį yra nurodytas aprangos kodas, gali būti nelengva išsirinkti tinkamą proginę, vakarinę suknelę. Vakarinių suknelių pardavimas kategorijoje yra patalpintos visos Unicum Boutique esančios proginės suknelės, vakarinės suknelės, pamergių suknelės, kurias galite įsigyti internetu bet kokiai šventei ar renginiui. Jeigu Jums patogiau išsinuomoti suknelę, apsilankykite proginių suknelių nuoma kategorijoje ir išsirinkite Jums patinkančias sukneles. Skambinkite, rezervuokite laiką pasimatavimui ir atvykite į Unicum Boutique.

KASDIENINĖS SUKNELĖS

Ieškote suknelės paprastoms progoms ar neformaliems renginiams, nenorite itin puošnios suknelės ir Jums labiau priimtinesnis minimalistinis stilius? Tuomet apsilankykite kasdieninių suknelių pardavimas kategorijoje. Šioje kategorijoje rasite kasdienines sukneles ir galėsite jas greitai bei patogiai nusipirkti internetu. Jeigu Jūs norite išsinuomoti kasdienines sukneles, apsilankykite kasdieninių suknelių nuoma kategorijoje.

65,00 €

Moderni suknelė su perregima apačia.

39,00 €

Išpardavimas! Ilga, koralinės spalvos suknelė su atvirais pečiais.

25,00 €

Išpardavimas! Trumpa, jaunatviška proginė suknelė.

59,00 €

Mėlyna undinėlės tipo vakarinė suknelė, išryškinanti kūno linijas.

99,00 €

Moderni aukso ir juodos spalvos suknelė su pridedama atskira detale

99,00 €

Ilga, vakarinė suknelė su šleifu.

89,00 €

Ilga, įspūdingai platėjanti suknelė su aukso dekoracijomis

59,00 €

Ilga, raudonomis gėlėmis puošta suknelė

59,00 €

Ilga, undinėlės tipo vakarinė suknelė atviru viršumi.

55,00 €

Išpardavimas! Šviesi, moderniomis detalėmis puošta vakarinė suknelė

59,00 €

Išpardavimas! Ilga, žalios spalvos proginė suknelė su gėlių dekoracijomis

39,00 €

Išpardavimas! Ilga, geltonos spalvos suknelė, puošta spalvingomis gėlėmis

Rodoma 1 - 12 iš 121 dalykų