DEŠIMT ORIGINALIŲ IDĖJŲ RENKANTIS VESTUVINĘ SUKNELĘ: KAS MADINGA 2017 METAIS

2016 metams einant į pabaigą, 2017 metų nuotakos pradeda ieškoti savo išsvajotosios vestuvinės suknelės. Neretai būsimos nuotakos, apsilankiusios Unicum Boutique, domisi 2017 metų žymių pasaulio dizainerių vestuvinių suknelių kolekcijose dominuojančiomis tendencijomis, todėl šiame straipsnyje dalinamės informacija apie tai, kokios vestuvinės suknelės bus madingos ateinančiais 2017 metais.

Gilios V formos iškirptės

Tradicinių ir kuklių nuotakų įvaizdis stumiamas į šalį. Dominuojančias gilias V formos iškirptes vestuvinėse suknelėse galima pamatyti bene visose žymiausių pasaulio dizainerių vestuvinių suknelių kolekcijose. Akivaizdu, kad tokio dizaino vestuvinėmis suknelėmis dizaineriai siekia sukurti kuo seksualesnį 2017 metų nuotakų įvaizdį.


Įvairios, kaklą dengiančios apykaklės

2017 metais žymūs pasaulio vestuvinių suknelių mados kūrėjai pasirūpino ir nuotakomis, kurioms vis dėlto norisi santuokos metu išlikti paslaptingomis ir kuo labiau maskuoti savo kūną. Nuotakoms, kurios nėra tokios drąsios dėvėti itin apnuoginančias, gilių V formos iškirpčių vestuvines sukneles, dizaineriai siūlo puoštis vestuvinėmis suknelėmis su kaklą dengiančiomis įvairių formų bei siluetų apykaklėmis.


Kontrastingų, priešingų audinių naudojimas

Daugybę pasaulyje žinomų dizainerių savo vestuvinių suknelių kolekcijose 2017 metams naudoja visiškai priešingus audinius, tokiu būdu tarsi sukurdami iliuziją, jog pasiūta vestuvinė suknelė yra dviejų ar net trijų skirtingų vestuvinių suknelių kombinacija. Neabejotina, kad pasipuošusi tokia vestuvine suknele nuotaka dvelks autentiškumu ir išskirtinumu.


3D audiniai ir jų detalių naudojimas

Kaip ir praeitą sezoną, taip ir ateinantį sezoną ir toliau išlieka madingos vestuvinės suknelės su 3D elementais, pradedant įvairiausių gėlių, lapelių kompozicijomis ir baigiant plazdančiais drugeliais. Perteikti tikrovišką vaizdą ant vestuvinės suknelės yra ne tik modernu, bet ir originalu, todėl akivaizdu kodėl praeitų metų vestuvinių suknelių kūrėjų idėjos dominuoja ir šiais, ateinančiais 2017 metais.


Gėlės, gėlės ir dar kartą gėlės

Vestuvinės suknelės su įvairiomis gėlių aplikacijomis, atrodo, ateinantį sezoną dar labiau įgauna pagreitį. Vos ne kiekvienoje žymaus dizainerio vestuvinių suknelių kolekcijoje galima pamatyti mažiausiai vieną vestuvinės suknelės modelį, puoštą išraiškingų gėlių elementais. Panašu, kad 2017 metais populiariausios gėlės yra rožės. Ir nieko čia nėra nuostabaus. Juk baltos rožės simbolizuoja tyrumą ir tradiciškai asocijuojasi su santuoka arba nauja pradžia.


Apnuogintų pečių tendencija

Vestuvinės suknelės be petnešėlių 2017 metais stipriai konkuruos su vestuvinėmis suknelėmis krentančiomis petnešėlėmis. Ir jokios taisyklės dizaineriams šioje srityje neegzistuoja - madinga viskas, kas apnuogina nuotakos pečius: nuo minimalistinių krentančio tiulio petnešėlių iki įvairios tekstūros nėrinių naudojimo, pridengiančių nuotakų rankas. Taigi vestuvinių suknelių mados kūrėjų eksperimentams nėra ribų, nes tiek vestuvinės suknelės be petnešėlių, tiek ir vestuvinės suknelės su krentančiomis petnešėlėmis yra vienos ryškiausių 2017 metais vestuvinių suknelių kolekcijose vyraujančių tendencijų.


Įspūdingi šleifai ir besivelkantys žeme veliumai

Du klasikiniai elementai laiko stiprias pozicijas 2017 metų vestuvinių suknelių kolekcijose, t.y. masyvūs vestuvinių suknelių šleifai, ne retai sukuriantys karališkos nuotakos įvaizdį, ir ilgi, vėjyje besiplaikstantys, veliumai. Pastarųjų papuošimui vestuvinių suknelių kūrėjų idėjos beribės: nuo įvairių nėrinių, išraiškingų ornamentų iki labai minimalių Swarovski kristalų naudojimo.


Nėriniuotos nuotakos

Nėriniai, kaip vieni prabangiausių vestuvinių suknelių audinių, puošia nuotakas metai iš metų. Nenuostabu, kad ir 2017 metų vestuvinių suknelių kolekcijose galima pamatyti nemažai vestuvinių suknelių, kurtų tik iš nėrinių. O vestuvinės suknelės iš nėrinių kuriamos visokio stiliaus, pradedant ,,boho“ stiliumi, kurio svarbiausi bruožai yra originalumas, unikalumas ir dėmesys detalėms, bei baigiant minimalistiniu stiliumi, pasitelkiant visišką eleganciją, glamūrą ir lakoniškumą. Akivaizdu, kad būsimos nuotakos, pasirinkusios vestuvines sukneles su nėriniais, išliks madingos ne tik 2017 metais, bet dar bent keletą ateinančių sezonų.


Ilgos rankovės

2017 metų vestuvinių suknelių kolekcijose gausu ir vestuvinių suknelių ilgomis rankovėmis. Nenuostabu, juk pasaulinio lygio dizaineriai rūpinasi taip pat ir nuotakomis, švenčiančiomis vestuves šaltesnio sezono metu ar tiesiog norinčioms pridengti rankas. Ypatingai populiaru nėrinius naudoti ant kūno spalvos tiulio, tokiu būdu sukuriant tarsi iliuziją, jog nuotakos rankas puošia tik šilko siūlais kurti įvairūs raštai bei ornamentai.


Spalvų ir atspalvių begalybė

2017 metais vestuvinių suknelių dizaineriai sako griežtą ,,ne“ klasikinėms visiškai baltoms vestuvinėms suknelėms. Dramblio kaulo, šampano, šviesiai rudos (,,kūno“) spalvos vestuvinės suknelės keliauja iš praeitų metų į naująjį sezoną. Bet ne tik... Vestuvinių suknelių kūrėjai dar labiau eksperimentuoja ir drąsiai siūlo nuotakoms rinktis aštresnes spalvas savo svajonių vestuvinei suknelei, t.y. mėtinę, šviesiai melsvą ar net rožinę.

Visas šiame straipsnyje patalpintas vestuvines sukneles būsimos nuotakos gali rasti apsilankiusios vestuvinių suknelių salone Vilniuje Unicum Boutique.

Comments

Leave your comment