2016 METŲ VAKARINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJOS

Moterims visada aktualios proginės bei vakarinės suknelės – juk jos suteikia galimybę šventės metu atskleisti savo moteriškumą, patrauklumą ir žavesį. Šiais metais vyrauja keletas tendencijų, leidžiančių išsirinkti vakarinę suknelę, atitinkančią Jūsų skonį ir padėsiančią pabrėžti Jūsų unikaliausias ir gražiausias savybes.

Nors madų subtilybės ir braižas keičiasi dažnai, niekada neprašausite pasirinkusi minimalistinio stiliaus vakarinę suknelę. Joms būdingas paprastumas, ryškių spalvų ar detalių nebuvimas, vientisas audinys. Dažniausiai vyrauja klasikinės spalvos: juoda, balta, mėlyna. Taip pat labai populiarios ir pastelinės spalvos, šiais metais ypač mėgstamos švelni kapučino ir šaltos kavos spalvos. Šių spalvų vakarines sukneles galite apžiūrėti ir UniCum Boutique kataloge Proginių suknelių nuoma.

Skirtingai nei pastarosios, teatrališkumu ir išskirtiniu audiniu pasižymi šiuo metu į madą grįžtančios baroko stiliaus proginės suknelės. Šis stilius jau nuo seno buvo žinomas dėl savo pompastiškumo ir iškilmingumo. Žinoma, dabartiniai modeliai labiau pritaikyti šiuolaikinei madai, tačiau išliko ir tam tikros detalės: auksiniai siuvinėjimai, spaudinių draperija, kaspinų, raukinių gausa. Šio tipo proginės suknelės patiks prabangą ir ekscentrišką išskirtinumą mėgstančioms moterims.

Šiais metais vis dar nepamiršta lieka tikra švenčių klasika – pūstos proginės suknelės. Tai puiki išeitis merginoms, kurios visą gyvenimą svajojo pasijusti tikromis princesėmis. Didžiulės klostės, derinamos su moderniais raštais bei skirtingų spalvų suknelių sijonai ir biustjė šiais metais karaliauja ne tik ant podiumo, bet ir iškilmingose šventėse. Tokia vakarinė suknelė tikrai neleis Jums nublankti minioje ir patrauks visų aplinkinių dėmesį.

Norinčioms pabrėžti figūros pranašumus ir atrodyti stulbinamai, siūloma rinktis undinėlės formos progines sukneles, vis dar tęsiančias savo triumfo žygį. Ties klubais prigludusios ir nuo kelių platėjančios vakarinės suknelės tiks ir itin moteriškų formų savininkėms, ir norinčioms išryškinti kiekvieną kūno liniją bei sukurti tikrą undinėlę menančios figūros įvaizdį. Apsilankę Unicum Boutique tinklapio kataloge Proginių suknelių nuoma, rasite didžiulį undinėlės formos proginių suknelių pasirinkimą: vienspalvės, giliais skeltukais, gėlėmis ar kitais raštais siuvinėtos, pečius apnuoginančios bei puoštos ilgomis, perregimomis rankovėmis proginės suknelės aikčioti privers ne vieną vakaro svečią.

Dievinančios išskirtinumą ir modernų, savitą stilių, šiais metais gali rinktis sukneles, puoštas originaliais raštais ir piešiniais. Tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, itin pamėgtos vakarinės suknelės, dekoruotos gėlių stiebais ar gamtos vaizdus menančiomis detalėmis. Smarkiai plinta ir tendencija sukneles marginti įvairių peizažų ar net vaikų piešinių imitacijomis. Tokios vakarinės suknelės pavers Jus gyvu meno kūriniu, rėkte rėkiančiu, kad esate nepakartojama stiliaus ikona.

Viena svarbiausių šių metų vakarinių ir proginių suknelių tendencijų – nevengti spalvų. Nors juoda ar balta visada išliks klasikinėmis spalvomis, kurias pasirinkusi tikrai neapsiriksite, dizaineriai siūlo išbandyti ryškius, akį traukiančius audinius. Nepaisykite metų laiko ir rinkitės geltoną, raudoną, bordo, turkio, rožinę, mėlyną ar žalią spalvą. Jos suteiks gaivos ir elegancijos pojūtį bei leis mažiau rūpintis šukuosena ar makiažu, nes visų akį trauksite neeiliniu, ryškiu stiliumi. Jei nežinote, kur ieškoti tokio plataus proginių ir vakarinių suknelių spalvų asortimento, užsukite į UniCum Boutique – proginių suknelių nuoma Vilniuje arba mūsų prekių ieškokite kataloge Proginės suknelės.

Comments

Leave your comment