VESTUVINĖS SUKNELĖS: 2019 METŲ TENDENCIJOS

Kiekvienais metais žinomiausi mados namai sukuria moterims šventę, pasiūlydami joms stilingas vestuvines

sukneles. 2019 metų vestuvinių suknelių tendencijos žavi savo įvairove. Rinktis tikrai yra iš ko! Štai karščiausios 2019 metų vestuvinių suknelių tendencijos.

Pasijusk kunigaikštiene.

Karališkosios vestuvės neabejotinai įliejo naujų srovių į mados pasaulį. Kas kitas, jeigu ne vestuvinė suknelė, gali padėti pasijusti nuotakai tikra aukštuomenės dama? Nėriniuotos, „undinėlės“ tipo vestuvinės suknelės ilgomis rankovėmis, tiesaus profilio siuvinėtos dramblio kaulo spalvos vestuvinės suknelės, plazdančios pieno baltumo vestuvinės suknelės iš tiulio, spindinčios tiaros, žemę siekiantys nuometai – tokios vestuvinės aprangos tikrai nepavadintum paprasta.

Šalin sijonus.

Vestuvinė suknelė nebėra vienintelis nuotakos drabužis. Moters žavesį puikiai pabrėžia ir kelnių kostiumai ar kombinezono tipo kostiumai – viena karščiausių vestuvinės aprangos tendencijų. Kuklesni vestuviniai moterų kostiumai tinka įvairaus amžiaus moterims, o drąsesnėms nuotakoms patiks aptempti, perregimi, kūno linijas pabrėžiantys kostiumai.

Tegyvuoja paprastumas.

Minimalistinė apranga, paprasti, aiškūs siluetai pabrėžia nuotakos žavesį, natūralumą, eleganciją, atspindi jos vertybes. Spindėdama moterišku žavesiu, kiekviena nuotaka atrodys kaip tikra deivė, ir jai visai nebūtina puoštis įmantriais drabužiais ar begale papuošalų. Minimalistinio fasono drabužius puikiai papildo kuklios tiaros ir galvos aksesuarai iš gėlių ar tiulio.

Levandų dvelksmas.

Kas sakė, kad suknelės spalva turi būti balta? Švelnios pastelinės spalvos puikiai tinka vestuviniams drabužiams kurti. Vestuvinės suknelės gali priminti debesis, trapius gėlių žiedus – tai, kas natūralu ir verčia svajoti. Lengvos ar pūstos tiulio suknelės atrodo išskirtinai, todėl nuotaka tikrai „nepradings“ tarp svečių. Aksesuarai minimalūs arba jų visai nereikia – tegul nuotaka spinduliuoja jaunatvišką žavesį.

Aukštos apykaklės.

Mados dizaineriai gal ir nesugrąžino karalienės Viktorijos laikų suknelių, tačiau neabejotinai sėmėsi iš jų įkvėpimo. Aukštos suknelių apykaklės byloja apie moters santūrumą, eleganciją, nepriekaištingą laikyseną. Aukštos apykaklės dera su ilgomis, trumpomis rankovėmis, tokios vestuvinės suknelės gali būti ir visai be rankovių. Suknelių fasonai – patys įvairiausi: „Undinėlės“ tipo, tiesūs, varpelio formos, audinys lengvas, nėriniuotas ar standus, puoštas audinio detalėmis.

Metalo blizgesys.

2019 metų vestuvinių suknelių tendencijos neapsieina be prabangos. Platina, sidabras, auksas – tegyvuoja viskas, kas primena tauriuosius metalus! Audiniai nėriniuoti, puošti metalo spalvos detalėmis, auksiniu siūlu siuvinėtomis gėlėmis, tiulis derinamas su aksomu ir ryškiaspalviais bateliais, trumpos suknelės su sandalais – kuo daugiau įvairovės, tuo geriau.

Pelerinos ir šleifai.

Pelerinos ir šleifai šimtmečius buvo aristokratiškos aprangos dalis. Žeme besivelkantis audinys byloja apie prabangą, eleganciją, pelerinos suteikia žavesio, išskirtinumo; lengvos, perregimos pelerinos dengia pečius ir dvelkia paslaptingumu, be to, atrodo labai elegantiškai.

Princesės suknelė.

Pūstos vestuvinės suknelės yra tikra vestuvinių suknelių klasika. Šios vestuvinės suknelės visada turės savo gerbėjų būrį, o 2019-ieji yra puikus metas pasipuošti suknele „kaip iš pasakos“.

Kuo daugiau puošmenų.

Turime galvoje ne bižuteriją, o ryškiomis detalėmis dekoruotą vestuvinę suknelę. Tai gali būti gėlės iš audinio, žiedlapius primenantys papuošimai ar spalvingai marginta lengvo audinio suknelė, dvelkianti vasara.

Tarsi dovanėlė.

Kaspinai ne vieną šimtmetį puošė prabangias sukneles. Didelis kaspinas suknelės priekyje yra puikus akcentas, o tokia suknele pasipuošusi nuotaka yra tarsi dovanėlė savo antrajai pusei – simboliška ir originalu.

Seksuali iškirptė.

2019 metų vestuvinių suknelių tendencijos yra smarkiai susijusios su seksualiu įvaizdžiu. Gilios, kone bambą siekiančios iškirptės traukia akį, pabrėžia moteriškos figūros grožį ir puikiai tinka karštomis vasaros dienomis.

Comments

Leave your comment