DRABUŽIŲ NUOMA 

Kiekviena moteris savo emocijas išreiškia aprangos pagalba. Štai kodėl mes mėgstame dažnai keisti savo drabužius. O be to juk kiekviena iš mūsų susiduria ir su pagrindiniu iššūkiu – neatsilikti nuo vyraujančių mados tendencijų. Kaskart pirkti madingus drabužius yra ne tik brangu, bet ir nelabai praktiška. Juk rasti vietos spintoje gausybei drabužių nėra taip paprasta. Tiek vestuvinių suknelių salonai, tiek ir proginių suknelių salonai siūlo nuomotis ir pirkti tik vestuvines ar progines sukneles. Unicum Boutique, priešingai nei dauguma vestuvinių ir proginių suknelių salonų, gali Jums pasiūlyti išsinuomoti ne tik proginius, bet ir kasdienai skirtus drabužius. Apsilankykite Jus dominančioje drabužių nuomos kategorijoje, išsirinkite Jums patinkančią aprangą, skambinkite ir rezervuokite laiką atvykimui pasimatuoti. Unicum Boutique profesionalų komanda patars ir padės Jums išsirinkti labiausiai Jums tinkančius drabužius.

Yra 328 prekės(-ių).

Subkategorijos

SUKNELĖS

Vestuvinių suknelių nuoma kategorijoje rasite įvairiausių siluetų vestuvines sukneles, nuo klasikinio stiliaus iki moderniausių tendencijų. Proginių suknelių nuoma kategorijoje gausus proginių, vakarinių, pamergių suknelių pasirinkimas nustebins net pačią išrankiausią merginą! Ieškote suknelės neformaliems renginiams, apsilankykite kasdieninių suknelių nuoma kategorijoje, kurioje rasite kasdienines sukneles ir galėsite jas išsinuomoti neformalioms šventėms bei renginiams. Turime įvairių dydžių sukneles, taip pat ir didelių dydžių vestuvines, progines sukneles. Ne visos suknelės yra patalpintos internete, todėl rekomenduojame apsilankyti Unicum Boutique ir išsirinkti savo išsvajotą vestuvinę suknelę.

BOLERO / ŠVARKELIAI

Bolero ir švarkelių nuoma kategorijoje rasite įvairiaspalvius bolero ir švarkelius, kuriuos galėsite išsinuomoti esant vėsesniems orams arba norint suteikti dėvimai aprangai daugiau šarmingumo. Ne visada būtina ieškoti prabangių aksesuarų siekiant paryškinti puošnias progines sukneles. Užtenka pečius pridengti bolero švarkeliu ir dėmesio antplūdis garantuotas.

Įspūdinga baltos spalvos vestuvinė suknelė su nėriniais

Prabangi žuvytės stiliaus vestuvinė suknelė

Elegantiška vestuvinė suknelė

Klasikinio stiliaus ilgomis rankovėmis vestuvinė suknelė

Klasikinio stiliaus unikali vestuvinė suknelė

Klasikinio stiliaus, prabangių nėrinių, ilgomis rankovėmis vestuvinė suknelė

Elegantiška ilga - trumpa vestuvinė suknelė

Graikiško stiliaus vestuvinė suknelė

Prabangi swarovski kristalais siuvinėta vestuvinė suknelė

Siluetą paryškinanti vestuvinė suknelė

Žuvytės formos įspūdinga vestuvinė suknelė

Įspūdinga trumpa iš priekio su šleifu vestuvinė suknelė

Rodoma 1 - 12 iš 328 dalykų