DRABUŽIŲ NUOMA 

Kiekviena moteris savo emocijas išreiškia aprangos pagalba. Štai kodėl mes mėgstame dažnai keisti savo drabužius. O be to juk kiekviena iš mūsų susiduria ir su pagrindiniu iššūkiu – neatsilikti nuo vyraujančių mados tendencijų. Kaskart pirkti madingus drabužius yra ne tik brangu, bet ir nelabai praktiška. Juk rasti vietos spintoje gausybei drabužių nėra taip paprasta. Tiek vestuvinių suknelių salonai, tiek ir proginių suknelių salonai siūlo nuomotis ir pirkti tik vestuvines ar progines sukneles. Unicum Boutique, priešingai nei dauguma vestuvinių ir proginių suknelių salonų, gali Jums pasiūlyti išsinuomoti ne tik proginius, bet ir kasdienai skirtus drabužius. Apsilankykite Jus dominančioje drabužių nuomos kategorijoje, išsirinkite Jums patinkančią aprangą, skambinkite ir rezervuokite laiką atvykimui pasimatuoti. Unicum Boutique profesionalų komanda patars ir padės Jums išsirinkti labiausiai Jums tinkančius drabužius.

Yra 222 prekės(-ių).

Subkategorijos

SUKNELĖS

Vestuvinių suknelių nuoma kategorijoje rasite įvairiausių siluetų vestuvines sukneles, nuo klasikinio stiliaus iki moderniausių tendencijų. Proginių suknelių nuoma kategorijoje gausus proginių, vakarinių, pamergių suknelių pasirinkimas nustebins net pačią išrankiausią merginą! Ieškote suknelės neformaliems renginiams, apsilankykite kasdieninių suknelių nuoma kategorijoje, kurioje rasite kasdienines sukneles ir galėsite jas išsinuomoti neformalioms šventėms bei renginiams. Turime įvairių dydžių sukneles, taip pat ir didelių dydžių vestuvines, progines sukneles. Ne visos suknelės yra patalpintos internete, todėl rekomenduojame apsilankyti Unicum Boutique ir išsirinkti savo išsvajotą vestuvinę suknelę.

BOLERO / ŠVARKELIAI

Bolero ir švarkelių nuoma kategorijoje rasite įvairiaspalvius bolero ir švarkelius, kuriuos galėsite išsinuomoti esant vėsesniems orams arba norint suteikti dėvimai aprangai daugiau šarmingumo. Ne visada būtina ieškoti prabangių aksesuarų siekiant paryškinti puošnias progines sukneles. Užtenka pečius pridengti bolero švarkeliu ir dėmesio antplūdis garantuotas.

Moderni suknelė su perregima apačia.

Ilga, koralinės spalvos suknelė su atvirais pečiais.

Mėlyna undinėlės tipo vakarinė suknelė, išryškinanti kūno linijas.

Gėlėmis dekoruota, ilga vakarinė suknelė su skeltuku.

Ilga, vakarinė suknelė su šleifu.

Ilga, šviesiai žalsva proginė suknelė su atvira nugara.

Ilga, undinėlės tipo vakarinė suknelė atviru viršumi.

Ilga, mėtinės spalvos proginė suknelė dekoruotu viršumi.

Trumpa, vestuvių iškilmėms tinkanti proginė suknelė

Švelniai rausva proginė suknelė perregima apačia

Ilga, klasikinė, kapučino spalvos vakarinė suknelė

Ilga, švelniai rausva vakarinė suknelė

Rodoma 1 - 12 iš 222 dalykų