Blogas

VESTUVINĖ SUKNELĖ PAGAL FIGŪRĄ

Panašiai kaip makiažas paryškina gražiausius veido bruožus, taip ir tinkamai pasirinkta vestuvinė suknelė išryškina figūros grožį. Tačiau kodėl vienos vestuvinės suknelės atrodo „kaip Jums nulietos“, o kitos – „kažkaip ne taip“? Kaip sužinoti, kas labiausiai tinka?

Skirtingi vestuvinių suknelių modeliai leidžia paryškinti tai, kas gražiausia, ir paslėpti nedidelius trūkumus. Kiekviena moteris yra individuali, bet egzistuoja keli pagrindiniai figūrų tipai. Renkantis suknelę tai palengvins pasirinkimą, taip pat susiaurinsite pasirinkimo variantus ir galėsite rinktis tik iš Jums labiausiai tinkančių vestuvinių suknelių. Tai garantuos, kad neprašausite pro šalį.

Rekomenduojame prieš eidamos į vestuvinių suknelių saloną, išsiaiškinkite, kuo ypatinga jūsų figūra. Pirmiausia turėkite omenyje, kad nėra „tinkamo“ ar „netinkamo“ figūros tipo. Visi figūrų tipai yra savaip žavūs ir galite pasidžiaugti tuo, kiek galimybių jums suteikia jūsų kūnas. Juk kažkur laukia būtent Jums skirta vestuvinė suknelė!

Taigi, jeigu atsistojusios prieš veidrodį matote, kad Jūsų liemuo siauras, o klubai apvalaini, esate vidutinio sudėjimo ir ūgio, Jūsų figūrą galima vadinti savotišku smėlio laikroduku, angliškai ji taip ir vadinasi – „hourglass“. >

Tokiai figūrai labiausiai tinka keli vestuvinių suknelių modeliai: vadinamasis undinėlės modelis, kai vestuvinė suknelė yra siaura ir ima smarkiai platėti į apačią ties keliais, princesės modelis, kai vestuvinė suknelė tolygiai platėja į apačią nuo klubų, taip pat tiesaus kirpimo modelis – tiesaus sukirpimo suknelė, neretai sujuosta diržu ties liemeniu, o nuo klubų išlaikanti tiesų siluetą per visą sijono ilgį. Šie suknelių modeliai pabrėš jūsų krūtinę, paryškins liemenį; klubai gali būti išryškinti arba ne, priklausomai nuo jūsų norų.

Jeigu esate liekna ir aukšta, Jums taip pat tiks undinėlės ir tiesaus kirpimo vestuvinės suknelės, kurios pabrėš Jūsų elegantiškumą. Be to, į savo suknelių sąrašą galite įtraukti vadinamąsias graikiško sukneles, kurios suimtos po krūtine, o pūstas sijonas ties juosmeniu ima smarkiai platėti į apačią; su tokia vestuvine suknele atrodysite šiek tiek žemesnės.

Neaukštoms, smulkioms moterims (vadinamoji „petite“ figūra) taip pat tinka princesės ir tiesaus tipo vestuvinės suknelės, su kuriomis klubai atrodys šiek tiek platesni. Taip pat galima rinktis sukneles su gilia V formos iškirpte, kurios ties liemeniu ima smarkiai platėti į apačią, o sijonas baigiasi žemiau kelių. Geras tokio modelio pavyzdys – žymioji Marilyn Monroe suknelė, kuri puikiai išryškino aktorės krūtinę, klubus, be to, moteris su tokia suknele atrodė aukštesnė.

Jeigu Jūsų liemuo nėra siauras, o klubai platūs (figūra gana tiesi), greičiausiai esate vadinamosios obuolio figūros savininkės. Tokiu atveju Jums tiks princesės tipo ir pusta vestuvinė suknelė, taip pat Monroe modelio suknelės, kurios paryškins krūtinę ir juosmenį, o klubai atrodys platesni. Tokias pat sukneles gali rinktis ir kriaušės formos figūros savininkės, kurių juosmuo siauras, o klubai itin platūs. Šiuo atveju princesės tipo, pūstos ar Monroe modelio vestuvinės suknelės taip neišryškins klubų, užtat pabrėš krūtinę ir juosmenį.

Šie pavyzdžiai turėtų palengvinti vestuvinės suknelės paieškas, ypač jei net neįsivaizduojate, nuo ko pradėti. Tačiau atminkite, kad tai ne vieninteliai vestuvinių suknelių modeliai, jų yra ir daugiau. Pavyzdžiui, šiuo metu dizaineriai eksperimentuoja su varpelio formos ar laisvo kirpimo suknelėmis, o kur dar kelnių kostiumai, kombinezonai! Neįsprauskite savęs į rėmus ir eksperimentuokite, nes tik taip atrasite tai, kas labiausiai tinka Jums.

VESTUVINĖS SUKNELĖS: 2019 METŲ TENDENCIJOS

Kiekvienais metais žinomiausi mados namai sukuria moterims šventę, pasiūlydami joms stilingas vestuvines

sukneles. 2019 metų vestuvinių suknelių tendencijos žavi savo įvairove. Rinktis tikrai yra iš ko! Štai karščiausios 2019 metų vestuvinių suknelių tendencijos.

Pasijusk kunigaikštiene.

Karališkosios vestuvės neabejotinai įliejo naujų srovių į mados pasaulį. Kas kitas, jeigu ne vestuvinė suknelė, gali padėti pasijusti nuotakai tikra aukštuomenės dama? Nėriniuotos, „undinėlės“ tipo vestuvinės suknelės ilgomis rankovėmis, tiesaus profilio siuvinėtos dramblio kaulo spalvos vestuvinės suknelės, plazdančios pieno baltumo vestuvinės suknelės iš tiulio, spindinčios tiaros, žemę siekiantys nuometai – tokios vestuvinės aprangos tikrai nepavadintum paprasta.

Šalin sijonus.

Vestuvinė suknelė nebėra vienintelis nuotakos drabužis. Moters žavesį puikiai pabrėžia ir kelnių kostiumai ar kombinezono tipo kostiumai – viena karščiausių vestuvinės aprangos tendencijų. Kuklesni vestuviniai moterų kostiumai tinka įvairaus amžiaus moterims, o drąsesnėms nuotakoms patiks aptempti, perregimi, kūno linijas pabrėžiantys kostiumai.

Tegyvuoja paprastumas.

Minimalistinė apranga, paprasti, aiškūs siluetai pabrėžia nuotakos žavesį, natūralumą, eleganciją, atspindi jos vertybes. Spindėdama moterišku žavesiu, kiekviena nuotaka atrodys kaip tikra deivė, ir jai visai nebūtina puoštis įmantriais drabužiais ar begale papuošalų. Minimalistinio fasono drabužius puikiai papildo kuklios tiaros ir galvos aksesuarai iš gėlių ar tiulio.

Levandų dvelksmas.

Kas sakė, kad suknelės spalva turi būti balta? Švelnios pastelinės spalvos puikiai tinka vestuviniams drabužiams kurti. Vestuvinės suknelės gali priminti debesis, trapius gėlių žiedus – tai, kas natūralu ir verčia svajoti. Lengvos ar pūstos tiulio suknelės atrodo išskirtinai, todėl nuotaka tikrai „nepradings“ tarp svečių. Aksesuarai minimalūs arba jų visai nereikia – tegul nuotaka spinduliuoja jaunatvišką žavesį.

Aukštos apykaklės.

Mados dizaineriai gal ir nesugrąžino karalienės Viktorijos laikų suknelių, tačiau neabejotinai sėmėsi iš jų įkvėpimo. Aukštos suknelių apykaklės byloja apie moters santūrumą, eleganciją, nepriekaištingą laikyseną. Aukštos apykaklės dera su ilgomis, trumpomis rankovėmis, tokios vestuvinės suknelės gali būti ir visai be rankovių. Suknelių fasonai – patys įvairiausi: „Undinėlės“ tipo, tiesūs, varpelio formos, audinys lengvas, nėriniuotas ar standus, puoštas audinio detalėmis.

Metalo blizgesys.

2019 metų vestuvinių suknelių tendencijos neapsieina be prabangos. Platina, sidabras, auksas – tegyvuoja viskas, kas primena tauriuosius metalus! Audiniai nėriniuoti, puošti metalo spalvos detalėmis, auksiniu siūlu siuvinėtomis gėlėmis, tiulis derinamas su aksomu ir ryškiaspalviais bateliais, trumpos suknelės su sandalais – kuo daugiau įvairovės, tuo geriau.

Pelerinos ir šleifai.

Pelerinos ir šleifai šimtmečius buvo aristokratiškos aprangos dalis. Žeme besivelkantis audinys byloja apie prabangą, eleganciją, pelerinos suteikia žavesio, išskirtinumo; lengvos, perregimos pelerinos dengia pečius ir dvelkia paslaptingumu, be to, atrodo labai elegantiškai.

Princesės suknelė.

Pūstos vestuvinės suknelės yra tikra vestuvinių suknelių klasika. Šios vestuvinės suknelės visada turės savo gerbėjų būrį, o 2019-ieji yra puikus metas pasipuošti suknele „kaip iš pasakos“.

Kuo daugiau puošmenų.

Turime galvoje ne bižuteriją, o ryškiomis detalėmis dekoruotą vestuvinę suknelę. Tai gali būti gėlės iš audinio, žiedlapius primenantys papuošimai ar spalvingai marginta lengvo audinio suknelė, dvelkianti vasara.

Tarsi dovanėlė.

Kaspinai ne vieną šimtmetį puošė prabangias sukneles. Didelis kaspinas suknelės priekyje yra puikus akcentas, o tokia suknele pasipuošusi nuotaka yra tarsi dovanėlė savo antrajai pusei – simboliška ir originalu.

Seksuali iškirptė.

2019 metų vestuvinių suknelių tendencijos yra smarkiai susijusios su seksualiu įvaizdžiu. Gilios, kone bambą siekiančios iškirptės traukia akį, pabrėžia moteriškos figūros grožį ir puikiai tinka karštomis vasaros dienomis.

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĘ SUKNELĘ PAGAL ASMENYBĖS TIPĄ (II DALIS)

Praeitą savaitę Unicum Boutique aptarė du pirmuosius nuotakų asmenybės tipus bei dalinosi pastebėjimais apie tai, kokios vestuvinės suknelės yra labiau priimtinos nuotakoms romantikėms bei konservatyvioms (tradicinių pažiūrų) nuotakoms (straipsnį galite rasti čia). Antroje straipsnio ,,Kaip išsirinkti vestuvinę suknelę pagal asmenybės tipą“ dalyje pasidalinsime informacija apie likusius tris kitus, pagrindinius, nuotakų asmenybės tipus, tai: nuotaka – minimaliste, modernia nuotaka ir drąsia (nebijančia eksperimentuoti) nuotaka.

 

Nuotaka – minimalistė

Jeigu fraze ,,kuo mažiau, tuo geriau” galima apibūdinti Jūsų asmenybę, Jums puikiai tiks minimalistinio stiliaus vestuvinės suknelės. Tokios nuotakos drąsiai renkasi graikiško stiliaus vestuvines sukneles, kurios yra pasiūtos iš lengvai krentančio audinio, minimaliai puoštos dailiais nėrinukais, taip pat vestuvines sukneles be jokių, išskirtinumą pabrėžiančių detalių. Na, o šio asmenybės tipo nuotakos, kurioms, nepaisant mėgstamo minimalistinio stiliaus, vis dėlto priimtinesnės šiek tiek pūstos vestuvinės suknelės, siūlome rinktis vestuvines sukneles iš standesnio audinio, kaip, pavyzdžiui, mikado šilko vestuvines sukneles ar taftos audinio vestuvines sukneles.

 

Moderni nuotaka

Jei Jūs nuolat domitės mados naujovėmis ir esate modernaus stiliaus gerbėja, rinkitės įvairaus stiliaus ir formos vestuvines sukneles, tiek ,,A“ formos vestuvines sukneles, tiek undinėlės – žuvytės tipo vestuvines sukneles, tiek pūstas – princesės stiliaus vestuvines sukneles, tiek ir, pavyzdžiui, vestuvines sukneles, platėjančias nuo klubų. Na, o vestuvinių suknelių papuošimui tiks įvairūs elementai, priklausomai kas kiekvieną sezoną yra madinga. Tai galėtų būti vestuvinės suknelės su 3 D nėriniais ar tiesiog vestuvinės suknelės, siuvinėtos prabangiais swarovski kristalais, kurios dėl prabangaus dizaino yra beveik kiekvienais metais modernios. Madingos nuotakos niekada nepabijos eksperimentuoti ir su vestuvinės suknelės atspalviais. Tiks visi vestuvinių suknelių atspalviai, kurie bus siūlomi žymių pasaulio vestuvinių suknelių dizainerių atitinkamą sezoną, tai ir nude spalvos vestuvinės suknelės, alyvinės, šviesiai rožinės spalvos, šviesiai melsvo atspalvio vestuvinės suknelės.

 

Drąsi, nebijanti eksperimentuoti nuotaka

Jei Jūs esate mergina, kuri mėgsta nuolat visus nustebinti savo išskirtiniu, unikaliu, ,,pritrenkiančiu“ įvaizdžiu, Jums puikiai tiks vestuvinės suknelės su giliomis V formos iškirptėmis ar itin apnuoginta nugara. Drąsios, nebijančios eksperimentuoti nuotakos, taip pat gali laisvai rinktis šiais metais itin madingas vestuvines sukneles su nėriniais, kurių įvairios kompozicijos iškerpamos ir siuvamos prie kūno spalvos tiulio, tokiu būdu sukuriant tarsi iliuziją, jog pačią nuotaką, jos kūną puošia tik šilko siūlais kurti įvairūs raštai bei ornamentai. Na, o dėl pačios vestuvinės suknelės spalvos, irgi drąsiai galima eksperimentuoti, pavyzdžiui, renkantis vestuvines sukneles su juodos ar ryškiai raudonos spalvos akcentais, ar netgi dar drąsiau – tuoktis su visiškai juodos spalvos vestuvine suknele.

 

Tikimės, kad šis straipsnelis bent kiek palengvins būsimų nuotakų paieškas renkantis vestuvines sukneles. Vestuvinių suknelių salonai ir jų personalas padės tik apsispręsti: ar rinktis vestuvinių suknelių nuomą ir nuomoti vestuvinę suknelę, ar vis dėlto nusipirkti vestuvinę suknelę ir turėti ją atsiminimui.

Unicum Boutique – vestuvinių suknelių salonai Vilniuje – padės išsirinkti vestuvines sukneles kiekvienai nuotakai, atsižvelgiant individualiai ne tik į kiekvienos nuotakos figūros siluetą, bet ir pagal kiekvienos nuotakos asmenybės tipą. Todėl nedelskite ir apsilankykite Unicum Boutique!

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĘ SUKNELĘ PAGAL ASMENYBĖS TIPĄ (I DALIS)

Tik pradėjus organizuoti vestuves, kiekviena nuotaka susiduria ir su iššūkiu kaip vis dėlto išsirinkti tą vienintelę vestuvinę suknelę, kuria būtų sužavėtas ne tik būsimas jaunikis, bet ir visi svečiai. O dar ir tie vestuvinių suknelių salonai, kuriuose kabyklos lūžta nuo beribės vestuvinių suknelių įvairovės, įveda dar daugiau sumaišties. Tam, kad paieškos būtų lengvesnės ir veiksmingesnės, vestuvinių suknelių salonai ir jų personalas pataria nuotakoms vestuvines sukneles rinktis ne tik pagal figūros siluetą (apie tai Unicum Boutique rašė anksčiau, straipsnį galite rasti čia, bet ir pagal nuotakos asmenybės tipą. Taigi, Unicum Boutique stilistai dalinasi informacija apie tai, kaip gi pasirinkti vestuvinę suknelę pagal asmenybės tipą.

Dėl didelės asmenybės tipų įvairovės ir laiko stokos, šiame straipsnyje Unicum Boutique stilistai aptars 5 pagrindinius nuotakų asmenybės tipus: nuotaka – romantikė, konservatyvi (tradicinių pažiūrų) nuotaka, nuotaka – minimalistė, moderni nuotaka ir drąsi (nebijanti eksperimentuoti) nuotaka. Šioje straipsnio dalyje pasidalinsime informacija apie du pagrindinius nuotakų asmenybės tipus – tai nuotaka romantike bei konservatyvia (tradicinių pažiūrų) nuotaka.

 

Nuotaka – romantikė

Jei Jūs iš prigimties esate itin romantiška asmenybė, neabejotinai Jums tiks grakštaus ir subtilaus stiliaus vestuvinės suknelės. Patartume rinktis vestuvines sukneles su nėriniais arba vestuvines sukneles kurtas kartu su nėriniais bei tiuliu. Štai, princesės stiliaus vestuvinės suknelės ar svajingos undinėlės tipo vestuvinės suknelės, puoštos prabangiais nėriniais, su subtiliomis rankovytėmis, šiuo atveju būtų visai geras pasirinkimas. Na, o vestuvinės suknelės spalvą reikėtų labiau derinti prie odos tipo. Neabejotinai, nuotakoms – romantikėms tiks ne tik dramblio kaulo spalvos vestuvinės suknelės, bet ir grietinėlės ar pieno baltumo atspalvio vestuvinės suknelės.

 

Konservatyvi – tradicinių pažiūrų nuotaka

Jei Jums labiau priimtinos tradicinės normos ir Jūs esate labiau konservatyvi asmenybė, rekomenduotume rinktis klasikines (tradicines), pavyzdžiui, princesės stiliaus vestuvines sukneles, kurios dominuoja vestuvinių suknelių kūrėjų kolekcijose metai iš metų ir yra madingos taip pat šiais metais. Puikiai tiks ,,A“ formos vestuvinės suknelės, kurtos iš prabangaus satino, taftos ar mikado šilko audinių. Na, o konservatyvioms (tradicinių pažiūrų) nuotakoms didelių eksperimentų su vestuvinės suknelės spalvomis nėra. Šios nuotakos labiausiai dievina ir renkasi baltos spalvos vestuvines sukneles.

 

Artimiausiu metu Unicum Boutique stilistai pasidalins ir apie tris kitus nuotakų asmenybės tipus bei joms labiau priimtiną stilių, renkantis vestuvines sukneles.

DEŠIMT ORIGINALIŲ IDĖJŲ RENKANTIS VESTUVINĘ SUKNELĘ: KAS MADINGA 2017 METAIS

2016 metams einant į pabaigą, 2017 metų nuotakos pradeda ieškoti savo išsvajotosios vestuvinės suknelės. Neretai būsimos nuotakos, apsilankiusios Unicum Boutique, domisi 2017 metų žymių pasaulio dizainerių vestuvinių suknelių kolekcijose dominuojančiomis tendencijomis, todėl šiame straipsnyje dalinamės informacija apie tai, kokios vestuvinės suknelės bus madingos ateinančiais 2017 metais.

Gilios V formos iškirptės

Tradicinių ir kuklių nuotakų įvaizdis stumiamas į šalį. Dominuojančias gilias V formos iškirptes vestuvinėse suknelėse galima pamatyti bene visose žymiausių pasaulio dizainerių vestuvinių suknelių kolekcijose. Akivaizdu, kad tokio dizaino vestuvinėmis suknelėmis dizaineriai siekia sukurti kuo seksualesnį 2017 metų nuotakų įvaizdį.


Įvairios, kaklą dengiančios apykaklės

2017 metais žymūs pasaulio vestuvinių suknelių mados kūrėjai pasirūpino ir nuotakomis, kurioms vis dėlto norisi santuokos metu išlikti paslaptingomis ir kuo labiau maskuoti savo kūną. Nuotakoms, kurios nėra tokios drąsios dėvėti itin apnuoginančias, gilių V formos iškirpčių vestuvines sukneles, dizaineriai siūlo puoštis vestuvinėmis suknelėmis su kaklą dengiančiomis įvairių formų bei siluetų apykaklėmis.


Kontrastingų, priešingų audinių naudojimas

Daugybę pasaulyje žinomų dizainerių savo vestuvinių suknelių kolekcijose 2017 metams naudoja visiškai priešingus audinius, tokiu būdu tarsi sukurdami iliuziją, jog pasiūta vestuvinė suknelė yra dviejų ar net trijų skirtingų vestuvinių suknelių kombinacija. Neabejotina, kad pasipuošusi tokia vestuvine suknele nuotaka dvelks autentiškumu ir išskirtinumu.


3D audiniai ir jų detalių naudojimas

Kaip ir praeitą sezoną, taip ir ateinantį sezoną ir toliau išlieka madingos vestuvinės suknelės su 3D elementais, pradedant įvairiausių gėlių, lapelių kompozicijomis ir baigiant plazdančiais drugeliais. Perteikti tikrovišką vaizdą ant vestuvinės suknelės yra ne tik modernu, bet ir originalu, todėl akivaizdu kodėl praeitų metų vestuvinių suknelių kūrėjų idėjos dominuoja ir šiais, ateinančiais 2017 metais.


Gėlės, gėlės ir dar kartą gėlės

Vestuvinės suknelės su įvairiomis gėlių aplikacijomis, atrodo, ateinantį sezoną dar labiau įgauna pagreitį. Vos ne kiekvienoje žymaus dizainerio vestuvinių suknelių kolekcijoje galima pamatyti mažiausiai vieną vestuvinės suknelės modelį, puoštą išraiškingų gėlių elementais. Panašu, kad 2017 metais populiariausios gėlės yra rožės. Ir nieko čia nėra nuostabaus. Juk baltos rožės simbolizuoja tyrumą ir tradiciškai asocijuojasi su santuoka arba nauja pradžia.


Apnuogintų pečių tendencija

Vestuvinės suknelės be petnešėlių 2017 metais stipriai konkuruos su vestuvinėmis suknelėmis krentančiomis petnešėlėmis. Ir jokios taisyklės dizaineriams šioje srityje neegzistuoja - madinga viskas, kas apnuogina nuotakos pečius: nuo minimalistinių krentančio tiulio petnešėlių iki įvairios tekstūros nėrinių naudojimo, pridengiančių nuotakų rankas. Taigi vestuvinių suknelių mados kūrėjų eksperimentams nėra ribų, nes tiek vestuvinės suknelės be petnešėlių, tiek ir vestuvinės suknelės su krentančiomis petnešėlėmis yra vienos ryškiausių 2017 metais vestuvinių suknelių kolekcijose vyraujančių tendencijų.


Įspūdingi šleifai ir besivelkantys žeme veliumai

Du klasikiniai elementai laiko stiprias pozicijas 2017 metų vestuvinių suknelių kolekcijose, t.y. masyvūs vestuvinių suknelių šleifai, ne retai sukuriantys karališkos nuotakos įvaizdį, ir ilgi, vėjyje besiplaikstantys, veliumai. Pastarųjų papuošimui vestuvinių suknelių kūrėjų idėjos beribės: nuo įvairių nėrinių, išraiškingų ornamentų iki labai minimalių Swarovski kristalų naudojimo.


Nėriniuotos nuotakos

Nėriniai, kaip vieni prabangiausių vestuvinių suknelių audinių, puošia nuotakas metai iš metų. Nenuostabu, kad ir 2017 metų vestuvinių suknelių kolekcijose galima pamatyti nemažai vestuvinių suknelių, kurtų tik iš nėrinių. O vestuvinės suknelės iš nėrinių kuriamos visokio stiliaus, pradedant ,,boho“ stiliumi, kurio svarbiausi bruožai yra originalumas, unikalumas ir dėmesys detalėms, bei baigiant minimalistiniu stiliumi, pasitelkiant visišką eleganciją, glamūrą ir lakoniškumą. Akivaizdu, kad būsimos nuotakos, pasirinkusios vestuvines sukneles su nėriniais, išliks madingos ne tik 2017 metais, bet dar bent keletą ateinančių sezonų.


Ilgos rankovės

2017 metų vestuvinių suknelių kolekcijose gausu ir vestuvinių suknelių ilgomis rankovėmis. Nenuostabu, juk pasaulinio lygio dizaineriai rūpinasi taip pat ir nuotakomis, švenčiančiomis vestuves šaltesnio sezono metu ar tiesiog norinčioms pridengti rankas. Ypatingai populiaru nėrinius naudoti ant kūno spalvos tiulio, tokiu būdu sukuriant tarsi iliuziją, jog nuotakos rankas puošia tik šilko siūlais kurti įvairūs raštai bei ornamentai.


Spalvų ir atspalvių begalybė

2017 metais vestuvinių suknelių dizaineriai sako griežtą ,,ne“ klasikinėms visiškai baltoms vestuvinėms suknelėms. Dramblio kaulo, šampano, šviesiai rudos (,,kūno“) spalvos vestuvinės suknelės keliauja iš praeitų metų į naująjį sezoną. Bet ne tik... Vestuvinių suknelių kūrėjai dar labiau eksperimentuoja ir drąsiai siūlo nuotakoms rinktis aštresnes spalvas savo svajonių vestuvinei suknelei, t.y. mėtinę, šviesiai melsvą ar net rožinę.

Visas šiame straipsnyje patalpintas vestuvines sukneles būsimos nuotakos gali rasti apsilankiusios vestuvinių suknelių salone Vilniuje Unicum Boutique.

DIDŽIĄJĄ DIENĄ VIRSKITE PRINCESE: VESTUVINĖS SUKNELĖS PAGAL FIGŪROS TIPĄ

Ar kada susimąstėte, kodėl vienos nuotakos, eidamos link altoriaus, atrodo lyg ežeru slystančios gulbės, o kitų įvaizdis toli gražu nesužavi. Ir viską lemia net ne vestuvinės suknelės kaina, garsūs prekių ženklai ar vienetiniai aksesuarai, bet prie figūros tipo tobulai pritaikytas vestuvinis drabužis. Tad šiame straipsnyje pabandysime atskleisti paslaptis, kaip išsirinkti vestuvinę suknelę, kuri paverstų Jus šventės karaliene.

Tad jei nusprendėte, kad vestuvinę suknelę nuomositės, vestuvinių suknelių salonai turėtų būti lankomi jau šiek tiek „pasikausčius“ – interneto platybėse apžiūrėjus šio sezono vestuvinių suknelių tendencijas, pasvarsčius, kokio atspalvio vestuvinei suknelei teiktumėte pirmenybę ir kt. UniCum Boutique stilistai mielai Jus supažindins su šio sezono tendencijomis ir patars, kurios vestuvinės suknelės išties Jus papuoš ir suteiks individualumo.

Kodėl išsirinkti vestuvinę suknelę gali būti keblu?

Daugelis merginų nėra tobulos figūros savininkės, todėl joms vestuvinės suknelės paieškos užtrunka, atrodytų, visą amžinybę. Būna ir taip, kad užsidegimo kupinu žvilgsniu keliaudamos į vestuvinių suknelių nuomos saloną, išsimatavusios visas gražiausias ir madingiausias vestuvines sukneles, gražiai „gulinčios“ ir tinkančios taip ir nerandame. Visa paslaptis – nežinojome, kas tinka mūsų figūrai, todėl į tam tikro modelio vestuvines sukneles nė nežvilgtelėjome.

Pirmasis žingsnis – nustatykite, koks jūsų figūros tipas

Figūros tipą įprasta skirstyti pagal tam tikrus analogus. Jei turite proporcingą moterišką figūrą su iškilia krūtine ir pūstu užpakaliuku, esate smėlio laikrodžio figūros savininkė. Jei turite mažą krūtinę ir liemens, sėdmenų apimtys nedaug skiriasi nuo krūtinės apimties, tikėtina, kad jūsų figūra – pieštuko (berniukiško) tipo. Jūsų klubai – platoki, o pečių linija gana siaura? Veikiausiai jūsų figūra – kriaušės formos. Na o jei turite didelę krūtinę, liemens linija – neryški, o pečiai pilnesni ir platesni nei klubai, jūsų figūra – obuolio tipo.

„Smėlio laikrodis“

Šio tipo figūra – proporcingiausia, moteriškiausia, tad, jei Dievas nepagailėjo ūgio, Jums tiks daugelio modelių suknelės. Drąsiai rinkitės vestuvines sukneles atvirais pečiais, A raidės, undinėlės formos vestuvines sukneles. Venkite graikiško tipo vestuvinių suknelių, nes jos tik paslėps jūsų laibą liekną liemenį.

„Pieštukas“

Jūsų figūra – tiesaus silueto, tad vestuvinė suknelė turėtų paryškinti liemenį, suteikti daugiau moteriškumo. Rinkitės suknelę su V formos (galima ir gilia) iškirpte, taip pat jums labai tiks vestuvinės suknelės su pūstais sijonais ir minimalistinio stiliaus graikiško tipo vestuvinė suknelė. Didžiąją dieną papuoš ir šiais metais ypač madingos vestuvinės suknelės su dirželiu ant liemens, taip pat gausiai dekoruotos liemens srityje vestuvinės suknelės. Turėdamos šio tipo figūrą drąsiai galite rinktis klostuotas vestuvines sukneles.

Venkite per kaklą susirišančių, itin aptemptų, tiesaus silueto vestuvinių suknelių, kurios tik paryškins pieštuko formos figūrą. Netiks vestuvinės sunkelės su siauromis petnešėlėmis, nes jos tik pabrėš jūsų lieknumą ir nedidelę krūtinę.

„Obuolys“

Šios figūros tipo savininkei labiausiai tiks tiesaus modelio ar vieną petnešėlę turinčios (skersai kirptos), taip pat pūstos vestuvinės suknelės. Pastarosios figūrai suteiks proporcingumo ir atsvers platokus pečius.

Netiks bet kokio tipo vestuvinės suknelės su gilia iškirpte, nes tuomet dėmesys kryps į viršutinę kūno dalį, o jūsų tikslas šiuo atveju – neišryškinti platokų pečių ir atstatyti proporcijas.

„Kriaušė“

Turite platokus klubus? Jums labiausiai tiks A silueto vestuvinės suknelės, graikiško tipo vestuvinės suknelės, taip pat vestuvinės suknelės su giliomis iškirptėmis ir be petnešėlių. Nesirinkite labai pūstų vestuvinių suknelių. Jums visiškai netiks undinėlės formos aptempianti klubus vestuvinė suknelė.

2016 METŲ VAKARINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJOS

Moterims visada aktualios proginės bei vakarinės suknelės – juk jos suteikia galimybę šventės metu atskleisti savo moteriškumą, patrauklumą ir žavesį. Šiais metais vyrauja keletas tendencijų, leidžiančių išsirinkti vakarinę suknelę, atitinkančią Jūsų skonį ir padėsiančią pabrėžti Jūsų unikaliausias ir gražiausias savybes.

Nors madų subtilybės ir braižas keičiasi dažnai, niekada neprašausite pasirinkusi minimalistinio stiliaus vakarinę suknelę. Joms būdingas paprastumas, ryškių spalvų ar detalių nebuvimas, vientisas audinys. Dažniausiai vyrauja klasikinės spalvos: juoda, balta, mėlyna. Taip pat labai populiarios ir pastelinės spalvos, šiais metais ypač mėgstamos švelni kapučino ir šaltos kavos spalvos. Šių spalvų vakarines sukneles galite apžiūrėti ir UniCum Boutique kataloge Proginių suknelių nuoma.

Skirtingai nei pastarosios, teatrališkumu ir išskirtiniu audiniu pasižymi šiuo metu į madą grįžtančios baroko stiliaus proginės suknelės. Šis stilius jau nuo seno buvo žinomas dėl savo pompastiškumo ir iškilmingumo. Žinoma, dabartiniai modeliai labiau pritaikyti šiuolaikinei madai, tačiau išliko ir tam tikros detalės: auksiniai siuvinėjimai, spaudinių draperija, kaspinų, raukinių gausa. Šio tipo proginės suknelės patiks prabangą ir ekscentrišką išskirtinumą mėgstančioms moterims.

Šiais metais vis dar nepamiršta lieka tikra švenčių klasika – pūstos proginės suknelės. Tai puiki išeitis merginoms, kurios visą gyvenimą svajojo pasijusti tikromis princesėmis. Didžiulės klostės, derinamos su moderniais raštais bei skirtingų spalvų suknelių sijonai ir biustjė šiais metais karaliauja ne tik ant podiumo, bet ir iškilmingose šventėse. Tokia vakarinė suknelė tikrai neleis Jums nublankti minioje ir patrauks visų aplinkinių dėmesį.

Norinčioms pabrėžti figūros pranašumus ir atrodyti stulbinamai, siūloma rinktis undinėlės formos progines sukneles, vis dar tęsiančias savo triumfo žygį. Ties klubais prigludusios ir nuo kelių platėjančios vakarinės suknelės tiks ir itin moteriškų formų savininkėms, ir norinčioms išryškinti kiekvieną kūno liniją bei sukurti tikrą undinėlę menančios figūros įvaizdį. Apsilankę Unicum Boutique tinklapio kataloge Proginių suknelių nuoma, rasite didžiulį undinėlės formos proginių suknelių pasirinkimą: vienspalvės, giliais skeltukais, gėlėmis ar kitais raštais siuvinėtos, pečius apnuoginančios bei puoštos ilgomis, perregimomis rankovėmis proginės suknelės aikčioti privers ne vieną vakaro svečią.

Dievinančios išskirtinumą ir modernų, savitą stilių, šiais metais gali rinktis sukneles, puoštas originaliais raštais ir piešiniais. Tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, itin pamėgtos vakarinės suknelės, dekoruotos gėlių stiebais ar gamtos vaizdus menančiomis detalėmis. Smarkiai plinta ir tendencija sukneles marginti įvairių peizažų ar net vaikų piešinių imitacijomis. Tokios vakarinės suknelės pavers Jus gyvu meno kūriniu, rėkte rėkiančiu, kad esate nepakartojama stiliaus ikona.

Viena svarbiausių šių metų vakarinių ir proginių suknelių tendencijų – nevengti spalvų. Nors juoda ar balta visada išliks klasikinėmis spalvomis, kurias pasirinkusi tikrai neapsiriksite, dizaineriai siūlo išbandyti ryškius, akį traukiančius audinius. Nepaisykite metų laiko ir rinkitės geltoną, raudoną, bordo, turkio, rožinę, mėlyną ar žalią spalvą. Jos suteiks gaivos ir elegancijos pojūtį bei leis mažiau rūpintis šukuosena ar makiažu, nes visų akį trauksite neeiliniu, ryškiu stiliumi. Jei nežinote, kur ieškoti tokio plataus proginių ir vakarinių suknelių spalvų asortimento, užsukite į UniCum Boutique – proginių suknelių nuoma Vilniuje arba mūsų prekių ieškokite kataloge Proginės suknelės.

UNICUM BOUTIQUE DALYVAUS VESTUVINIŲ PARODOJE

Šį šeštadienį ir sekmadienį (vasario 6 – 7 d.) viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų ir renginių centre, Konstitucijos pr. 20, Vilnius, vyks VIII-oji šventinė paroda „Mūsų vestuvės”. Užsukite aplankyti ir Unicum Boutique stendą, o mes Jus nustebinsime savo pasiūlymais ir dovanomis!

VESTUVINIŲ SUKNELIŲ AUDINIAI IR JŲ TENDENCIJOS 2016 METAIS

Vestuvinės suknelės paieška yra vienas iš svarbiausių vestuvių šventės planavimo etapų. Net ir esant dideliam vestuvinių suknelių pasirinkimui, neretais atvejais nuotakoms yra sunku išsirinkti tą vienintelę vestuvinę suknelę. Aplankiusi vestuvinių suknelių salonus būsimoji nuotaka gali nerasti patinkančio modelio vestuvinės suknelės. Tai gali nutikti dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, patinkančios vestuvinės suknelės jau yra rezervuotos nuomai kitų būsimų nuotakų; žymių dizainerių vestuvinės suknelės nuomos kaina yra per didelė; nepavyksta surasti įsivaizduojamos vestuvinės suknelės modelio. Todėl tokiais atvejais būsimai nuotakai rekomenduotina siūtis vestuvinę suknelę individualiai.

Būsimos nuotakos, nusprendusios pasisiūti vestuvines sukneles, susiduria su kita problema, t.y. kaip išsirinkti tinkamą vestuvinės suknelės audinį? Juk nuo vestuvinės suknelės modelio ir formos priklauso audinio parinkimas, todėl neturint pakankamos patirties ir parinkus netinkamą audinį, pageidaujamo stiliaus vestuvinė suknelė gali atrodyti priešingai dėl kiekvieno audinio sukuriamo skirtingo suknelės dizaino. Tinkamo audinio parinkimas priklauso nuo vestuvinės suknelės modelio, norimos formos.

Nuotakoms, mėgstančioms nėrinius, rekomenduotume rinktis šiais metais ypatingai madingus 3D nėrinius, kurie priešingai nei įprasti audinių raštai bei ornamentai, ant audinio perteikia itin tikrovišką, realistišką vaizdą, primenantį nuotrauką. Išskirtinumo vestuvinei suknelei suteiks šiais metais populiarūs prabangūs gipiūrai ir nėriniai su geometriniais raštais, kurie sukurs efektingą bei išskirtinį nuotakos įvaizdį.Klasika spindinčios, princesės stiliaus pūstos vestuvinės suknelės žavesio nepraranda net ir po daugelio metų. Krentantis tiulis yra puikus audinys, padėsiantis nuotakoms sukurti princesės silueto vestuvinę suknelę.

Nuotakos, pasirinkusios minimalistinį stilių, lengvai plazdančias vestuvines sukneles, turėtų rinktis šifoninius sintetinio ar šilko pluošto audinius. Stulbinantį įvaizdį sukurs vestuvinės suknelės, pasiūtos iš natūralaus pluošto šifoninio šilko, nes ypač plona šio audinio tekstūra priduos lengvumo ir sukurs romantišką nuotakos įvaizdį. Tuo tarpu tankios tekstūros, storas taftinis šilkas puikiai tiks šiais metais ypač madingoms ,,stovinčioms” vestuvinėms suknelėms. Nuotakoms, nenorinčioms labai išlaidauti, panašų efektą padės sukurti kiti audiniai kaip satinas, sintetinio pluošto tafta.

Unicum Boutique būsimos nuotakos ras itin prabangius vestuvinių suknelių audinius, pradedant moderniais nėriniais, prabangiais gipiūrais, baigiant 3D audiniais. Vestuvinių suknelių audiniai ir jų gausus pasirinkimas Unicum Boutique padės būsimoms nuotakoms įgyvendinti išsvajotos vestuvinės suknelės sukūrimo idėją!

Vestuvinių suknelių audinius rasite čia

VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TIPAI IR TENDENCIJOS ŠIAIS METAIS

Šiais metais labai madingos vestuvinės suknelės su gėlėmis. Pasipuošusi smulkiomis gėlytėmis ir lapeliais dekoruota vestuvine suknele, neabejotinai tapsite išskirtine nuotaka. Gėlių motyvai vestuvinėms suknelėms suteikia ne tik unikalumo, bet ir dėl naudojamo smulkiais gėlių ornamentais išmarginto audinio, nepaprasto originalumo.

Norite pasipuošti keliomis vestuvinėmis suknelėmis, vestuvių ceremonijoje dalyvauti su ilga vestuvine suknele, o vakarinėje dalyje su trumpa vestuvine suknele? Tuomet šiais metais madingos vestuvinės suknelės iš dviejų dalių yra geriausias variantas. Lengvai nuimamas vestuvinės suknelės sijonas leis Jums jaustis itin patogiai vakarinėje šventės dalyje.

Undinėlės silueto vestuvinės suknelės skirtos nuotakoms, kurios mėgsta paryškinti kiekvieną kūno liniją, pradedant krūtine, baigiant klubais. Taigi, jeigu norite pabrėžti savo kūno formas, Undinėlės formos vestuvinės suknelės yra teisingas pasirinkimas. Undinėlės formos vestuvinės suknelės madingos ir šį sezoną.

Klasikinio stiliaus vestuvinės suknelės – visada patikimas ir laiko patikrintas variantas. Unicum Boutique vestuvinių suknelių nuoma kategorijoje rasite ne tik klasika spindinčių, princesės stiliaus pūstų vestuvinių suknelių, bet ir paprastų, minimalistinio stiliaus vestuvinių suknelių. Princesės formos vestuvinės suknelės sukurs įspūdingą nuotakos įvaizdį dėl daugiasluoksnio vestuvinės suknelės sijono, derinamo su aptemptu korsetu, išryškinančiu nuotakos grakščias formas.

Nuotakoms, nemėgstančioms princesės stiliaus, pūstų vestuvinių suknelių, siūlome rinktis labiau prigludusias vestuvines sukneles. Lengvai plazdančios vestuvinės suknelės, puoštos ažūriniais prancūziškais nėriniais, šiais metais itin madingos ne tik dėl prabangos, bet ir dėl neįpareigojančio, minimalistinio stiliaus.

Modernios ir prigludusios vestuvinės suknelės, platėjančios nuo klubų. Prigludusių vestuvinių suknelių viršutinė vestuvinės suknelės dalis glaudžiai aptems nuotakos krūtinę, liemenį, o audinys žemiau klubų pamažu platės, priduodamas nuotakai elegancijos ir grakštumo.

Kerintį nuotakos įvaizdį išryškina atlaso, taftos medžiagos vestuvinės suknelės, kurios šiais metais yra taip pat labai madingos. Nors šie audiniai sunkoki, tačiau visus nukonkuruojantis įvaizdis yra to vertas.

Subtiliai žėrinčios vestuvinės suknelės skirtos nuotakoms, kurios neįsivaizduoja vestuvinės suknelės be trupučio spindesio. Unicum Boutique vestuvinių suknelių nuoma kategorijoje rasite itin prabangias swarovski kristalais siuvinėtas vestuvines sukneles, kurios dėl išskirtinio dizaino yra ypatingai modernios.

Rodoma 1 - 10 iš 10