SUKNELĖS 

Vestuvinių suknelių nuoma kategorijoje rasite įvairiausių siluetų vestuvines sukneles, nuo klasikinio stiliaus iki moderniausių tendencijų. Proginių suknelių nuoma kategorijoje gausus proginių, vakarinių, pamergių suknelių pasirinkimas nustebins net pačią išrankiausią merginą! Ieškote suknelės neformaliems renginiams, apsilankykite kasdieninių suknelių nuoma kategorijoje, kurioje rasite kasdienines sukneles ir galėsite jas išsinuomoti neformalioms šventėms bei renginiams. Turime įvairių dydžių sukneles, taip pat ir didelių dydžių vestuvines, progines sukneles. Ne visos suknelės yra patalpintos internete, todėl rekomenduojame apsilankyti Unicum Boutique ir išsirinkti savo išsvajotą vestuvinę suknelę.

Yra 213 prekės(-ių).

Subkategorijos

VESTUVINĖS SUKNELĖS

Vestuvinių suknelių nuoma

Vestuvinės suknelės paieška yra viena svarbiausių vestuvių šventės planavimo dalių. Juk visos nuotakos nori išsiskirti ir atrodyti kaip pasakų princesės šią ypatingą dieną. Tūkstančiai vestuvinių suknelių modelių, šimtai minčių kaip išsirinkti tą vienintelę vestuvinę suknelę, užplūsta kiekvieną būsimą nuotaką. Unicum Boutique rasite įvairių siluetų vestuvines sukneles, t.y. undinėlės formos vestuvines sukneles, princesės formos vestuvines sukneles, taip pat klasikinio stiliaus vestuvines sukneles, graikiško stiliaus vestuvines sukneles, plazdančias vestuvines sukneles, modernias, išskirtinio dizaino vestuvines sukneles, kurios puoštos įvairiomis gėlėmis, žiedlapiais ir kitomis sudėtingų konstrukcijų detalėmis. Didelę patirtį turinčios konsultantės padės Jums išsirinkti labiausiai Jums tinkančią vestuvinę suknelę. Apsilankykite Unicum Boutique ir suraskite savo išsvajotą vestuvinę suknelę.

Tam, kad procesas netruktų itin ilgai, prieš atvykstant į Unicum Boutique rekomenduojame apsilankyti vestuvinių suknelių nuoma kategorijoje ir išsirinkti Jums labiausiai patinkančias vestuvines sukneles.

PROGINĖS SUKNELĖS

Proginių suknelių nuoma kategorijoje rasite didelį pasirinkimą stilingų, išskirtinio dizaino proginių, vakarinių, pamergių suknelių. Suknelių asortimentą nuolat atnaujiname atsižvelgiant į mados tendencijas. Gavome jau ir naujausias, 2016 metų kolekcijos, progines ir vakarines sukneles. Vakarinių suknelių nuoma kategorijoje yra patalpintos visos Unicum Boutique esančios proginės suknelės, vakarinės suknelės, pamergių suknelės, kurias galite išsinuomoti bet kokiai šventei ar renginiui. Jeigu Jūs norite nusipirkti progines, vakarines, pamergių sukneles, apsilankykite proginių suknelių pardavimas kategorijoje ir įsigykite patinkančias sukneles internetu.

MERGAIČIŲ SUKNELĖS

Mažos mergaitės mėgsta puoštis kaip ir jų mamytės. Todėl nieko keisto, kad Unicum Boutique yra galimybė išsinuomoti progines sukneles ne tik moterims, bet ir mažosioms damoms. Apsilankykite mažų mergaičių suknelių nuoma kategorijoje ir išsirinkite Jus dominančias progines sukneles.

Moderni suknelė su perregima apačia.

Ilga, koralinės spalvos suknelė su atvirais pečiais.

Mėlyna undinėlės tipo vakarinė suknelė, išryškinanti kūno linijas.

Gėlėmis dekoruota, ilga vakarinė suknelė su skeltuku.

Ilga, vakarinė suknelė su šleifu.

Ilga, šviesiai žalsva proginė suknelė su atvira nugara.

Ilga, undinėlės tipo vakarinė suknelė atviru viršumi.

Ilga, mėtinės spalvos proginė suknelė dekoruotu viršumi.

Trumpa, vestuvių iškilmėms tinkanti proginė suknelė

Švelniai rausva proginė suknelė perregima apačia

Ilga, klasikinė, kapučino spalvos vakarinė suknelė

Ilga, švelniai rausva vakarinė suknelė

Rodoma 1 - 12 iš 213 dalykų