DIDŽIĄJĄ DIENĄ VIRSKITE PRINCESE: VESTUVINĖS SUKNELĖS PAGAL FIGŪROS TIPĄ

Ar kada susimąstėte, kodėl vienos nuotakos, eidamos link altoriaus, atrodo lyg ežeru slystančios gulbės, o kitų įvaizdis toli gražu nesužavi. Ir viską lemia net ne vestuvinės suknelės kaina, garsūs prekių ženklai ar vienetiniai aksesuarai, bet prie figūros tipo tobulai pritaikytas vestuvinis drabužis. Tad šiame straipsnyje pabandysime atskleisti paslaptis, kaip išsirinkti vestuvinę suknelę, kuri paverstų Jus šventės karaliene.

Tad jei nusprendėte, kad vestuvinę suknelę nuomositės, vestuvinių suknelių salonai turėtų būti lankomi jau šiek tiek „pasikausčius“ – interneto platybėse apžiūrėjus šio sezono vestuvinių suknelių tendencijas, pasvarsčius, kokio atspalvio vestuvinei suknelei teiktumėte pirmenybę ir kt. UniCum Boutique stilistai mielai Jus supažindins su šio sezono tendencijomis ir patars, kurios vestuvinės suknelės išties Jus papuoš ir suteiks individualumo.

Kodėl išsirinkti vestuvinę suknelę gali būti keblu?

Daugelis merginų nėra tobulos figūros savininkės, todėl joms vestuvinės suknelės paieškos užtrunka, atrodytų, visą amžinybę. Būna ir taip, kad užsidegimo kupinu žvilgsniu keliaudamos į vestuvinių suknelių nuomos saloną, išsimatavusios visas gražiausias ir madingiausias vestuvines sukneles, gražiai „gulinčios“ ir tinkančios taip ir nerandame. Visa paslaptis – nežinojome, kas tinka mūsų figūrai, todėl į tam tikro modelio vestuvines sukneles nė nežvilgtelėjome.

Pirmasis žingsnis – nustatykite, koks jūsų figūros tipas

Figūros tipą įprasta skirstyti pagal tam tikrus analogus. Jei turite proporcingą moterišką figūrą su iškilia krūtine ir pūstu užpakaliuku, esate smėlio laikrodžio figūros savininkė. Jei turite mažą krūtinę ir liemens, sėdmenų apimtys nedaug skiriasi nuo krūtinės apimties, tikėtina, kad jūsų figūra – pieštuko (berniukiško) tipo. Jūsų klubai – platoki, o pečių linija gana siaura? Veikiausiai jūsų figūra – kriaušės formos. Na o jei turite didelę krūtinę, liemens linija – neryški, o pečiai pilnesni ir platesni nei klubai, jūsų figūra – obuolio tipo.

„Smėlio laikrodis“

Šio tipo figūra – proporcingiausia, moteriškiausia, tad, jei Dievas nepagailėjo ūgio, Jums tiks daugelio modelių suknelės. Drąsiai rinkitės vestuvines sukneles atvirais pečiais, A raidės, undinėlės formos vestuvines sukneles. Venkite graikiško tipo vestuvinių suknelių, nes jos tik paslėps jūsų laibą liekną liemenį.

„Pieštukas“

Jūsų figūra – tiesaus silueto, tad vestuvinė suknelė turėtų paryškinti liemenį, suteikti daugiau moteriškumo. Rinkitės suknelę su V formos (galima ir gilia) iškirpte, taip pat jums labai tiks vestuvinės suknelės su pūstais sijonais ir minimalistinio stiliaus graikiško tipo vestuvinė suknelė. Didžiąją dieną papuoš ir šiais metais ypač madingos vestuvinės suknelės su dirželiu ant liemens, taip pat gausiai dekoruotos liemens srityje vestuvinės suknelės. Turėdamos šio tipo figūrą drąsiai galite rinktis klostuotas vestuvines sukneles.

Venkite per kaklą susirišančių, itin aptemptų, tiesaus silueto vestuvinių suknelių, kurios tik paryškins pieštuko formos figūrą. Netiks vestuvinės sunkelės su siauromis petnešėlėmis, nes jos tik pabrėš jūsų lieknumą ir nedidelę krūtinę.

„Obuolys“

Šios figūros tipo savininkei labiausiai tiks tiesaus modelio ar vieną petnešėlę turinčios (skersai kirptos), taip pat pūstos vestuvinės suknelės. Pastarosios figūrai suteiks proporcingumo ir atsvers platokus pečius.

Netiks bet kokio tipo vestuvinės suknelės su gilia iškirpte, nes tuomet dėmesys kryps į viršutinę kūno dalį, o jūsų tikslas šiuo atveju – neišryškinti platokų pečių ir atstatyti proporcijas.

„Kriaušė“

Turite platokus klubus? Jums labiausiai tiks A silueto vestuvinės suknelės, graikiško tipo vestuvinės suknelės, taip pat vestuvinės suknelės su giliomis iškirptėmis ir be petnešėlių. Nesirinkite labai pūstų vestuvinių suknelių. Jums visiškai netiks undinėlės formos aptempianti klubus vestuvinė suknelė.

Comments

Leave your comment