KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĘ SUKNELĘ PAGAL ASMENYBĖS TIPĄ (I DALIS)

Tik pradėjus organizuoti vestuves, kiekviena nuotaka susiduria ir su iššūkiu kaip vis dėlto išsirinkti tą vienintelę vestuvinę suknelę, kuria būtų sužavėtas ne tik būsimas jaunikis, bet ir visi svečiai. O dar ir tie vestuvinių suknelių salonai, kuriuose kabyklos lūžta nuo beribės vestuvinių suknelių įvairovės, įveda dar daugiau sumaišties. Tam, kad paieškos būtų lengvesnės ir veiksmingesnės, vestuvinių suknelių salonai ir jų personalas pataria nuotakoms vestuvines sukneles rinktis ne tik pagal figūros siluetą (apie tai Unicum Boutique rašė anksčiau, straipsnį galite rasti čia, bet ir pagal nuotakos asmenybės tipą. Taigi, Unicum Boutique stilistai dalinasi informacija apie tai, kaip gi pasirinkti vestuvinę suknelę pagal asmenybės tipą.

Dėl didelės asmenybės tipų įvairovės ir laiko stokos, šiame straipsnyje Unicum Boutique stilistai aptars 5 pagrindinius nuotakų asmenybės tipus: nuotaka – romantikė, konservatyvi (tradicinių pažiūrų) nuotaka, nuotaka – minimalistė, moderni nuotaka ir drąsi (nebijanti eksperimentuoti) nuotaka. Šioje straipsnio dalyje pasidalinsime informacija apie du pagrindinius nuotakų asmenybės tipus – tai nuotaka romantike bei konservatyvia (tradicinių pažiūrų) nuotaka.

 

Nuotaka – romantikė

Jei Jūs iš prigimties esate itin romantiška asmenybė, neabejotinai Jums tiks grakštaus ir subtilaus stiliaus vestuvinės suknelės. Patartume rinktis vestuvines sukneles su nėriniais arba vestuvines sukneles kurtas kartu su nėriniais bei tiuliu. Štai, princesės stiliaus vestuvinės suknelės ar svajingos undinėlės tipo vestuvinės suknelės, puoštos prabangiais nėriniais, su subtiliomis rankovytėmis, šiuo atveju būtų visai geras pasirinkimas. Na, o vestuvinės suknelės spalvą reikėtų labiau derinti prie odos tipo. Neabejotinai, nuotakoms – romantikėms tiks ne tik dramblio kaulo spalvos vestuvinės suknelės, bet ir grietinėlės ar pieno baltumo atspalvio vestuvinės suknelės.

 

Konservatyvi – tradicinių pažiūrų nuotaka

Jei Jums labiau priimtinos tradicinės normos ir Jūs esate labiau konservatyvi asmenybė, rekomenduotume rinktis klasikines (tradicines), pavyzdžiui, princesės stiliaus vestuvines sukneles, kurios dominuoja vestuvinių suknelių kūrėjų kolekcijose metai iš metų ir yra madingos taip pat šiais metais. Puikiai tiks ,,A“ formos vestuvinės suknelės, kurtos iš prabangaus satino, taftos ar mikado šilko audinių. Na, o konservatyvioms (tradicinių pažiūrų) nuotakoms didelių eksperimentų su vestuvinės suknelės spalvomis nėra. Šios nuotakos labiausiai dievina ir renkasi baltos spalvos vestuvines sukneles.

 

Artimiausiu metu Unicum Boutique stilistai pasidalins ir apie tris kitus nuotakų asmenybės tipus bei joms labiau priimtiną stilių, renkantis vestuvines sukneles.

Comments

Leave your comment