KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĘ SUKNELĘ PAGAL ASMENYBĖS TIPĄ (II DALIS)

Praeitą savaitę Unicum Boutique aptarė du pirmuosius nuotakų asmenybės tipus bei dalinosi pastebėjimais apie tai, kokios vestuvinės suknelės yra labiau priimtinos nuotakoms romantikėms bei konservatyvioms (tradicinių pažiūrų) nuotakoms (straipsnį galite rasti čia). Antroje straipsnio ,,Kaip išsirinkti vestuvinę suknelę pagal asmenybės tipą“ dalyje pasidalinsime informacija apie likusius tris kitus, pagrindinius, nuotakų asmenybės tipus, tai: nuotaka – minimaliste, modernia nuotaka ir drąsia (nebijančia eksperimentuoti) nuotaka.

 

Nuotaka – minimalistė

Jeigu fraze ,,kuo mažiau, tuo geriau” galima apibūdinti Jūsų asmenybę, Jums puikiai tiks minimalistinio stiliaus vestuvinės suknelės. Tokios nuotakos drąsiai renkasi graikiško stiliaus vestuvines sukneles, kurios yra pasiūtos iš lengvai krentančio audinio, minimaliai puoštos dailiais nėrinukais, taip pat vestuvines sukneles be jokių, išskirtinumą pabrėžiančių detalių. Na, o šio asmenybės tipo nuotakos, kurioms, nepaisant mėgstamo minimalistinio stiliaus, vis dėlto priimtinesnės šiek tiek pūstos vestuvinės suknelės, siūlome rinktis vestuvines sukneles iš standesnio audinio, kaip, pavyzdžiui, mikado šilko vestuvines sukneles ar taftos audinio vestuvines sukneles.

 

Moderni nuotaka

Jei Jūs nuolat domitės mados naujovėmis ir esate modernaus stiliaus gerbėja, rinkitės įvairaus stiliaus ir formos vestuvines sukneles, tiek ,,A“ formos vestuvines sukneles, tiek undinėlės – žuvytės tipo vestuvines sukneles, tiek pūstas – princesės stiliaus vestuvines sukneles, tiek ir, pavyzdžiui, vestuvines sukneles, platėjančias nuo klubų. Na, o vestuvinių suknelių papuošimui tiks įvairūs elementai, priklausomai kas kiekvieną sezoną yra madinga. Tai galėtų būti vestuvinės suknelės su 3 D nėriniais ar tiesiog vestuvinės suknelės, siuvinėtos prabangiais swarovski kristalais, kurios dėl prabangaus dizaino yra beveik kiekvienais metais modernios. Madingos nuotakos niekada nepabijos eksperimentuoti ir su vestuvinės suknelės atspalviais. Tiks visi vestuvinių suknelių atspalviai, kurie bus siūlomi žymių pasaulio vestuvinių suknelių dizainerių atitinkamą sezoną, tai ir nude spalvos vestuvinės suknelės, alyvinės, šviesiai rožinės spalvos, šviesiai melsvo atspalvio vestuvinės suknelės.

 

Drąsi, nebijanti eksperimentuoti nuotaka

Jei Jūs esate mergina, kuri mėgsta nuolat visus nustebinti savo išskirtiniu, unikaliu, ,,pritrenkiančiu“ įvaizdžiu, Jums puikiai tiks vestuvinės suknelės su giliomis V formos iškirptėmis ar itin apnuoginta nugara. Drąsios, nebijančios eksperimentuoti nuotakos, taip pat gali laisvai rinktis šiais metais itin madingas vestuvines sukneles su nėriniais, kurių įvairios kompozicijos iškerpamos ir siuvamos prie kūno spalvos tiulio, tokiu būdu sukuriant tarsi iliuziją, jog pačią nuotaką, jos kūną puošia tik šilko siūlais kurti įvairūs raštai bei ornamentai. Na, o dėl pačios vestuvinės suknelės spalvos, irgi drąsiai galima eksperimentuoti, pavyzdžiui, renkantis vestuvines sukneles su juodos ar ryškiai raudonos spalvos akcentais, ar netgi dar drąsiau – tuoktis su visiškai juodos spalvos vestuvine suknele.

 

Tikimės, kad šis straipsnelis bent kiek palengvins būsimų nuotakų paieškas renkantis vestuvines sukneles. Vestuvinių suknelių salonai ir jų personalas padės tik apsispręsti: ar rinktis vestuvinių suknelių nuomą ir nuomoti vestuvinę suknelę, ar vis dėlto nusipirkti vestuvinę suknelę ir turėti ją atsiminimui.

Unicum Boutique – vestuvinių suknelių salonai Vilniuje – padės išsirinkti vestuvines sukneles kiekvienai nuotakai, atsižvelgiant individualiai ne tik į kiekvienos nuotakos figūros siluetą, bet ir pagal kiekvienos nuotakos asmenybės tipą. Todėl nedelskite ir apsilankykite Unicum Boutique!

Comments

Leave your comment