VESTUVINĖ SUKNELĖ PAGAL FIGŪRĄ

Panašiai kaip makiažas paryškina gražiausius veido bruožus, taip ir tinkamai pasirinkta vestuvinė suknelė išryškina figūros grožį. Tačiau kodėl vienos vestuvinės suknelės atrodo „kaip Jums nulietos“, o kitos – „kažkaip ne taip“? Kaip sužinoti, kas labiausiai tinka?

Skirtingi vestuvinių suknelių modeliai leidžia paryškinti tai, kas gražiausia, ir paslėpti nedidelius trūkumus. Kiekviena moteris yra individuali, bet egzistuoja keli pagrindiniai figūrų tipai. Renkantis suknelę tai palengvins pasirinkimą, taip pat susiaurinsite pasirinkimo variantus ir galėsite rinktis tik iš Jums labiausiai tinkančių vestuvinių suknelių. Tai garantuos, kad neprašausite pro šalį.

Rekomenduojame prieš eidamos į vestuvinių suknelių saloną, išsiaiškinkite, kuo ypatinga jūsų figūra. Pirmiausia turėkite omenyje, kad nėra „tinkamo“ ar „netinkamo“ figūros tipo. Visi figūrų tipai yra savaip žavūs ir galite pasidžiaugti tuo, kiek galimybių jums suteikia jūsų kūnas. Juk kažkur laukia būtent Jums skirta vestuvinė suknelė!

Taigi, jeigu atsistojusios prieš veidrodį matote, kad Jūsų liemuo siauras, o klubai apvalaini, esate vidutinio sudėjimo ir ūgio, Jūsų figūrą galima vadinti savotišku smėlio laikroduku, angliškai ji taip ir vadinasi – „hourglass“. >

Tokiai figūrai labiausiai tinka keli vestuvinių suknelių modeliai: vadinamasis undinėlės modelis, kai vestuvinė suknelė yra siaura ir ima smarkiai platėti į apačią ties keliais, princesės modelis, kai vestuvinė suknelė tolygiai platėja į apačią nuo klubų, taip pat tiesaus kirpimo modelis – tiesaus sukirpimo suknelė, neretai sujuosta diržu ties liemeniu, o nuo klubų išlaikanti tiesų siluetą per visą sijono ilgį. Šie suknelių modeliai pabrėš jūsų krūtinę, paryškins liemenį; klubai gali būti išryškinti arba ne, priklausomai nuo jūsų norų.

Jeigu esate liekna ir aukšta, Jums taip pat tiks undinėlės ir tiesaus kirpimo vestuvinės suknelės, kurios pabrėš Jūsų elegantiškumą. Be to, į savo suknelių sąrašą galite įtraukti vadinamąsias graikiško sukneles, kurios suimtos po krūtine, o pūstas sijonas ties juosmeniu ima smarkiai platėti į apačią; su tokia vestuvine suknele atrodysite šiek tiek žemesnės.

Neaukštoms, smulkioms moterims (vadinamoji „petite“ figūra) taip pat tinka princesės ir tiesaus tipo vestuvinės suknelės, su kuriomis klubai atrodys šiek tiek platesni. Taip pat galima rinktis sukneles su gilia V formos iškirpte, kurios ties liemeniu ima smarkiai platėti į apačią, o sijonas baigiasi žemiau kelių. Geras tokio modelio pavyzdys – žymioji Marilyn Monroe suknelė, kuri puikiai išryškino aktorės krūtinę, klubus, be to, moteris su tokia suknele atrodė aukštesnė.

Jeigu Jūsų liemuo nėra siauras, o klubai platūs (figūra gana tiesi), greičiausiai esate vadinamosios obuolio figūros savininkės. Tokiu atveju Jums tiks princesės tipo ir pusta vestuvinė suknelė, taip pat Monroe modelio suknelės, kurios paryškins krūtinę ir juosmenį, o klubai atrodys platesni. Tokias pat sukneles gali rinktis ir kriaušės formos figūros savininkės, kurių juosmuo siauras, o klubai itin platūs. Šiuo atveju princesės tipo, pūstos ar Monroe modelio vestuvinės suknelės taip neišryškins klubų, užtat pabrėš krūtinę ir juosmenį.

Šie pavyzdžiai turėtų palengvinti vestuvinės suknelės paieškas, ypač jei net neįsivaizduojate, nuo ko pradėti. Tačiau atminkite, kad tai ne vieninteliai vestuvinių suknelių modeliai, jų yra ir daugiau. Pavyzdžiui, šiuo metu dizaineriai eksperimentuoja su varpelio formos ar laisvo kirpimo suknelėmis, o kur dar kelnių kostiumai, kombinezonai! Neįsprauskite savęs į rėmus ir eksperimentuokite, nes tik taip atrasite tai, kas labiausiai tinka Jums.

Comments

Leave your comment