VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TIPAI IR TENDENCIJOS ŠIAIS METAIS

Šiais metais labai madingos vestuvinės suknelės su gėlėmis. Pasipuošusi smulkiomis gėlytėmis ir lapeliais dekoruota vestuvine suknele, neabejotinai tapsite išskirtine nuotaka. Gėlių motyvai vestuvinėms suknelėms suteikia ne tik unikalumo, bet ir dėl naudojamo smulkiais gėlių ornamentais išmarginto audinio, nepaprasto originalumo.

Norite pasipuošti keliomis vestuvinėmis suknelėmis, vestuvių ceremonijoje dalyvauti su ilga vestuvine suknele, o vakarinėje dalyje su trumpa vestuvine suknele? Tuomet šiais metais madingos vestuvinės suknelės iš dviejų dalių yra geriausias variantas. Lengvai nuimamas vestuvinės suknelės sijonas leis Jums jaustis itin patogiai vakarinėje šventės dalyje.

Undinėlės silueto vestuvinės suknelės skirtos nuotakoms, kurios mėgsta paryškinti kiekvieną kūno liniją, pradedant krūtine, baigiant klubais. Taigi, jeigu norite pabrėžti savo kūno formas, Undinėlės formos vestuvinės suknelės yra teisingas pasirinkimas. Undinėlės formos vestuvinės suknelės madingos ir šį sezoną.

Klasikinio stiliaus vestuvinės suknelės – visada patikimas ir laiko patikrintas variantas. Unicum Boutique vestuvinių suknelių nuoma kategorijoje rasite ne tik klasika spindinčių, princesės stiliaus pūstų vestuvinių suknelių, bet ir paprastų, minimalistinio stiliaus vestuvinių suknelių. Princesės formos vestuvinės suknelės sukurs įspūdingą nuotakos įvaizdį dėl daugiasluoksnio vestuvinės suknelės sijono, derinamo su aptemptu korsetu, išryškinančiu nuotakos grakščias formas.

Nuotakoms, nemėgstančioms princesės stiliaus, pūstų vestuvinių suknelių, siūlome rinktis labiau prigludusias vestuvines sukneles. Lengvai plazdančios vestuvinės suknelės, puoštos ažūriniais prancūziškais nėriniais, šiais metais itin madingos ne tik dėl prabangos, bet ir dėl neįpareigojančio, minimalistinio stiliaus.

Modernios ir prigludusios vestuvinės suknelės, platėjančios nuo klubų. Prigludusių vestuvinių suknelių viršutinė vestuvinės suknelės dalis glaudžiai aptems nuotakos krūtinę, liemenį, o audinys žemiau klubų pamažu platės, priduodamas nuotakai elegancijos ir grakštumo.

Kerintį nuotakos įvaizdį išryškina atlaso, taftos medžiagos vestuvinės suknelės, kurios šiais metais yra taip pat labai madingos. Nors šie audiniai sunkoki, tačiau visus nukonkuruojantis įvaizdis yra to vertas.

Subtiliai žėrinčios vestuvinės suknelės skirtos nuotakoms, kurios neįsivaizduoja vestuvinės suknelės be trupučio spindesio. Unicum Boutique vestuvinių suknelių nuoma kategorijoje rasite itin prabangias swarovski kristalais siuvinėtas vestuvines sukneles, kurios dėl išskirtinio dizaino yra ypatingai modernios.

Comments

Leave your comment