KAIP PIRKTI

Prekes galite užsisakyti internetu užsiregistruodami internetinėje parduotuvėje UniCum Boutique; internetu nesiregistruodami internetinėje parduotuvėje UniCum Boutique; telefonu; iš anksto suderinus laiką prekių atsiėmimo vietoje, esančioje Žalgirio g. 88 – 603, Vilniuje (toliau – Prekių atsiėmimo punktas).

Prekių užsakymą panaikinsime, jeigu Jūs nesumokėsite už užsakytas prekes per 2 (dvi) darbo dienas.

MOKĖJIMO BŪDAI

Šiuo metu interneto parduotuvėje UniCum Boutique www.unicumboutique.com už prekes galima sumokėti naudojantis visų pagrindinių Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės sistemomis per www.mokejimai.lt platformą.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

1. Užpildykite prekių užsakymą ir pasirinkite nuorodą mokėjimai.lt.

2. Jūs būsite nukreiptas į banko puslapį ir duomenys apie sumą, kurią reikia apmokėti, bus perduoti elektroninės bankininkystės sistemai.

3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu. Sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už pasirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.

4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į interneto parduotuvę www.unicumboutique.com. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į interneto parduotuvę www.unicumboutique.com neperduodami.

PREKIŲ PRISTATYMAS

UniCum Boutique internetinėje parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną, tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Visos parduodamos prekės yra mūsų sandėlyje, jos supakuojamos tą pačia darbo dieną gavus apmokėjimą už prekes.

Užsakydami prekes Lietuvoje, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą:

  • Prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu į namus. Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 d. d. nuo užsakytų prekių apmokėjimo dienos. Prekės pristatomos per 1-2 d. d. nuo prekių išsiuntimo dienos.

Prekių pristatymo kaina neribotam prekių kiekiui – 3,90 EUR

  • Prekių pristatymas Lietuvos paštu į artimiausią pašto skyrių. Prekės dažniausiai išsiunčiamos paštu per 1-2 d. d. nuo užsakytų prekių apmokėjimo dienos. Prekės pristatomos per 3-6 d. d. nuo prekių išsiuntimo dienos. Apie prekių pristatymą į paštą Jūsų pašto dėžutėje bus paliktas pranešimas, su kuriuo galėsite atsiimti savo siuntinį.

Prekių pristatymo kaina neribotam prekių kiekiui – 0,99 EUR

  • Nemokamas prekių atsiėmimas Prekių atsiėmimo punkte, esančiame adresu Žalgirio g. 88-603, Vilniuje. Atsiimti prekes nurodytu adresu dažniausiai galite jau tą pačią darbo dieną, tačiau prieš tai būtina susisiekti telefonu ir suderinti tikslų prekių atsiėmimo laiką. Prekes gali atsiimti tik prekių užsakymą pateikęs asmuo, kuris atsiimdamas prekes privalo pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir apmokėjimą už prekes patvirtinantį dokumentą.

Užsakytas prekes į užsienį išsiųsime registruota pirmenybine pašto korespondencija. Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 d. d. nuo užsakytų prekių apmokėjimo dienos. Prekės pristatomos per 10-20 d. d. nuo prekių išsiuntimo dienos. Šventiniu laikotarpiu ar į nuošalesnes vietoves siuntimas gali trukti ilgiau.

Prekių pristatymo kaina neribotam prekių kiekiui – 11,90 EUR

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

Prekės yra grąžinamos ir keičiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso nuostatomis, Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“ ir Prekių pirkimo – pardavimo internetinėje parduotuvėje UniCum Boutique Taisyklėmis.

Pirkėjas nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties pranešdamas apie tai Pardavėjui elektroniniu paštu. Tokiu atveju Pirkėjas privalo užpildyti ir išsiųsti Pardavėjui adresu info@unicumboutique.com sutarties atsisakymo formą arba pateikti laisvos formos aiškų pareiškimą, kuriame išdėstytų sprendimą atsisakyti sutarties.

Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą pateikimo Pardavėjui dienos turi išsiųsti arba perduoti prekes Pardavėjui.

Pirkėjui tenka tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos.

Pirkėjas turi teisę per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių perdavimo jam pakeisti nusipirktas prekes analogiškomis kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo prekėmis. Tokiais atvejais Pirkėjas privalo išsiųsti pranešimą Pardavėjui apie grąžinamas prekes el. paštu info@unicumboutique.com. Jeigu keičiant prekes susidaro kainų skirtumas, Pirkėjas su Pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas.

Pirkėjas pasinaudodamas teise grąžinti prekes, privalo laikytis šių sąlygų:

1. Pranešti apie tai Pardavėjui el. paštu info@unicumboutique.com. Pranešimas teikiamas laisva forma, kuriame būtina nurodyti grąžinamas prekes ir nurodyti priežastį (prekės trūkumą ar kitą priežastį), dėl kurios įsigyta prekė netenkina Pirkėjo;

2. Grąžindamas prekes, be grąžinamų prekių, Pirkėjas privalo kartu su pasirašytu pranešimu Pardavėjui pateikti prekių įsigijimo dokumentus (banko pavedimo kopiją, mokėjimo kortelės sąskaitos išrašą).

Pinigai Pirkėjui grąžinami per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų po to, kai Pardavėjas gavo Pirkėjo pranešimą apie grąžinamas prekes, Pardavėjas gavo iš Pirkėjo grąžinamas prekes, Pirkėjas tinkamai įvykdė visas kitas sąlygas, nustatytas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose.

Pardavėjas negrąžina pinigų už tas prekes, kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos cheminėmis medžiagomis, vandeniu, atvira ugnimi, aukšta temperatūra, aštriais objektais ir t.t.), arba jeigu buvo pažeistos prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės, arba prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirtį.

Visais atvejais Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes tik tuo atveju, jeigu nebuvo praleistas prekės grąžinimui numatytas terminas, prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama. Visos grąžinamos prekės turi būti su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia pakuote.

Jeigu Pirkėjas kartu su užsakytomis prekėmis gavo dovanų, visos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigytomis prekėmis, turi būti grąžintos tuo pat metu.

Pirkėjas prekes grąžina tuo pačiu adresu, kuris buvo nurodytas gavus prekes. Pirkėjas yra atsakingas už teisingo adreso nurodymą. Pirkėjas privalo tinkamai supakuoti grąžinamas prekes, kad jos nebūtų pažeistos siuntimo metu. Pardavėjas negrąžina pinigų už prekes, kurios buvo pažeistos siuntimo metu. Pardavėjas neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai supakuoti, netinkamai nurodžius adresą, taip pat jei siuntiniai buvo prarasti ar sugadinti siuntimo metu.

Grąžinti Prekes Pirkėjas gali arba pristatydamas į Pardavėjo prekių atsiėmimo punktą, esantį adresu Žalgirio g. 88-603, Vilniuje (šiuo atveju privaloma iš anksto suderinti laiką telefonu), grąžindamas per kurjerius arba išsiųsdamas paštu.

Prekių pristatymo išlaidos negrąžinamos, jei Pirkėjas pasirinko kitą negu Pardavėjas siūlė pigiausią prekės pristatymo būdą, pateikiamą Prekių pristatymo kategorijoje.

Pardavėjas turi teisę negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų sumų tol, kol prekės nėra grąžintos Pardavėjui ir nėra patikrintos dėl šiose Taisyklėse numatytų reikalavimų laikymosi.

DOVANŲ KUPONAI

Informacija ruošiama.